2733
2734
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 60252 بازدید | 965 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کسی رو که دوست داری ول نکن هرجوری هست به دستش بیار مطمئن باش اونم دوست داره وگرنه ۳صبح نمیومد دنبالت ...

خودمم همین حسو دارم و همینجوری فکر میکنم

لطفا درخواست دوستی ندید
2728
به اخرشم فک کن اگر یه درصدبفهمه دروغ بوده دیگه نمیتونی درستش کنیا

من دروغی نمیگم که عکس بی بی چک وه مثبته خب کاذب بوده به من چه

لطفا درخواست دوستی ندید

شما میخوای با این کارها عقد را بهم بزنی و دل اون دختر هم میشکنه و اون هم آه میکشه در حالی که حقش نیست.این دو بهم زنی ها تاوان داره

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
2738
من نمیدونم این چه شانسیه الان از خونشون زنگیدن ابجیش گوشیو داد به یه دختره باهاش حرفید دوس دختر خییی ...

اره اینجورادما دارن ازاب گل الودماهی میگیرن وازفرصت استفاده اون دختره چون میدونه نامزدت تشنه محبت توبوده فقط محبت کاذب میکنه تابدستش بیاره ای امیدوارم بتونی موفق بشی 

خدايي يه دختر غير باكره بهتر از يه زن مطلقه س.مطمئن باش زندگيش با دختر جديد دووم نداره، ...

من ک مطلقه نیستم ک بگی مثلا چون اینجوریم طرف مطلقه هارو گرفتم ولی ب نظرم اونکه مطلقه بوده لاقل با شوهرش بود و این اصلا گناه نیس اما دخترک باکره نیس معلوم نیس با کی بوده؟؟؟البته این موضوع  اصلا  ربط ب استارتر و داستانش نداره کلی گفتم

تیکر بارداری نیس تیکرتولد خودمه😎😂😂😋
من دروغی نمیگم که عکس بی بی چک وه مثبته خب کاذب بوده به من چه

با این اوضاع مشخصه دروغ گفتی، انقدر ساده نیست

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2706