2410
2553
عنوان

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

60250 بازدید | 965 پست

کسایی که در جریان نیستن این تاپیک قبلیمه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1495951/واقعا-نمیدونم-چه-عنوانی-برا-تاپیکم-بذار

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بعد چون همین دو هفته پیش اخرین رابطمون بود عوضی بازی دراوردم گفتم من حاملم کپ کرد

اخه وقتی میبینی نمیخاد باهات باشه

چرا اینقدر کوچیک میکنی که با این دلیل ها بخای نگهش داری عزیزم؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
2714

هرچی باز گفتم برگرد گفت نه دیگه نمیخوامت الان اونور همه چی اوکی شده نمیتونم دل دختره رو بشکنم گفتم دل من چی من زنتم و.... دیگه وقتی گفتم حاملم گفت مطمئني گفتم نه هفته دیگه معلوم میشه گفت برو دعا کن حامله باشی گفتم تو که باید از خدات باشه که نباشم تا بری پی زندگیه جدیدت گفت نه دیگه اون موقع دست خودم نیست باز عاشقت میشم

لطفا درخواست دوستی ندید
اخه وقتی میبینی نمیخاد باهات باشه چرا اینقدر کوچیک میکنی که با این دلیل ها بخای نگهش داری عزیزم؟

نمیدونم نمیتونم بخدا انگار جونی که تو تن منه اونه بره میمیرم دور میشه جون میدم اخه میتونه باز عاشقم باشه بخدا منه بدبخته خاک بر سر فقط افراطی ناز کردم حقم این نیست میخوام پیش کسی باشم که دللم باهاش خوشه

لطفا درخواست دوستی ندید
هرچی باز گفتم برگرد گفت نه دیگه نمیخوامت الان اونور همه چی اوکی شده نمیتونم دل دختره رو بشکنم گفتم د ...

حداقل الان که دروغ گفتی یه کاری میکردی گندش درنیاد، میگفتی من سقطش میکنم تو ارزش نداری، که دلت خنک شه اونم شاید به خودش می اومد

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
حداقل الان که دروغ گفتی یه کاری میکردی گندش،درنیاد، میگفتی من سقطش میکنم تو ارزش نداری که دلت خنک شه ...

اتفاقا برعکس فقط گفتم من نگهش میدارم من جونم برا بچه تو در میره و از این حرفا عقل ندارم که راس میگی کاش اینو گفته بودم

لطفا درخواست دوستی ندید
2706