1147
44
چقد گفتم نمیخوام صیغه شم گفتن غلط میکنی نامحرمه ای خداااا من حتی فرصت برا اشنایی هم نداشتم این همه ق ...

خوب مسلمه. من خودم ۴ سال با عشقم بودم با اجازه خانواده ها و دستتم بهش نمیدادم که الان باهمیم و عاشقانه زندگی میکنیم. سختی هم خیلی داشتیم اما صیغه باعث میشه مرد هر کار خواست بکنه. ما صیغه نبودیم و این باعث میشد حریم ها رعایت بشه و مرد اجازه هیچ کاری نداشته باشه. حالا به بابات بگو بیا جواب بده

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

حالت رو درك ميكنم دقيقا مثل حال خواهرم هستي اون موقع كه از دوست پسرش جدا شد خودش رو به اب و اتيش ميزد فقط ميگفت يا اون يا هيچكس واقعا سخته ..ولي الان با يكي اشنا شده كه اخلاقش صد برابر بهتر از اون قبلي هستش ..اميدوارم كه سرانجامت خوش باشه استارتر عزيز و به نامزدت برسي 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خوب مسلمه. من خودم ۴ سال با عشقم بودم با اجازه خانواده ها و دستتم بهش نمیدادم که الان باهمیم و عاشقا ...

خداروشکر که خوشبختی عزیزم منم همیشه اینجوری ارزو داشتم تو رویاهام مردی که دست بهم نزنه تا لباس عروس تنم نکرده😳

خداروشکر که خوشبختی عزیزم منم همیشه اینجوری ارزو داشتم تو رویاهام مردی که دست بهم نزنه تا لباس عروس ...

اگه صیغه نبودی همین بود. من اگه میخواست بهم دست برنه میزدم زیر گریه و اونم کیف میکرد که نمیذارم. به خالش گفته بود چون برام دست نیافتنی شد با وجود این همه سختی مبارزه کردم. منم دوست داشتم دستشو بگیرم اما به خاطر اینکه باهام بمونه نزاشتم و جواب داد. اما با صیغه چی میشه بگی. حالا ایشالله مشکلت حل میشه. و دوباره بهم برمیگردید.

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1157
از اولم همینقدر عاشق بودم ببخشید واقعا الان توان روحی توضیح ندارم گلم

انشالله هرچی به مصلحتتونه براتون اتفاق بیوفته...ولی شما اگد بدترین آدم دنیاهم بودین اون باتوجه به عرف و سنت وفرهنگ ما ایرانی ها وکاری که این آقا باهاتون کرده باید بقول خودتون باهاتوت ازدواج میکرد بعد طلاقتون میداد این کمترین مردونگی ایه که درحقتون میتونه بکنه.

1140
سلام شیوا چه خبر امروز

سلام عزیزم هیچی کاری نکردم از صبح منتظرم شب شه موقع خواب پیام بدم خدا کنه بد برخورد نکنه نگه باز تو پیام دادی مگه نگفتم نده و بلاکم نکنه یا خطشو عوض نکنه دیگه دستم بهش نمیرسه اینجوری😭 فکر و خیال پیرم کرد

چی بگم کاش حداقل عقد بودی اگه جدام میشدی مدرک داشتی اینجوری دیگه مدرکی نداری.اگرم جدا شدی یه کاری واسه باکره نبودن بکن حتما سرسری ازش نگذر حالا داغی میگی دیگه اصلا یه عمر مجرد میمونم ولی اینجوری اصلا نمیشه

صلوات واسه شادی روح داداشم که تا ابد بیادشم
584

استارتر من بعدازظهری ماجرات را خوندم خیییلی برات ناراحت شدم خدا بهترین ها را سر راهت قرار بگذاره اخه دختر خوب حداقل تو که باکره نبودی یکم کوتاه میومدی تا عقدت کنه بعد ناز میکردی   

برای سلامت دنیا اومدن نی نیم لطفا صلوات بفرستید 

عزیزم خیییلی برات ناراحت شدم . ولی فکر کنم دیگه خییلی دیر شده . مخصوصا حالا که نامزد کرده و پای دو تا خانواده در میونه . اگه خودش بخواد هم نمیزارن دیگه برگرده . اون طعم محبت رو از کسی دیگه چشیده و در صورتی که تو همش ناز میکردی به نظرم خودش هم عذاب وجدان میگیره اگه دل اون دختر رو بشکنه چون اون تو روزای سخت باهاش بوده ولی تو نه.

🕊🍃🕊🍃🕊

🕊🍃🕊🍃🕊🍃

🍃🕊🍃

🕊

#زبانبند

#جهت_بستن_زبان

🎀یک تکه نخ مشکی را در دست بگیرید و شروع به خواندن 🔸سوره یس 🔸کنید تا آیه 27 من المکرمینبعد نخ مشکی را 7 گره بزن و به هر گره بگو بستم زبان فلان ( بن یا بنت ) فلان را نسبت به خودم

🔻بعد از هفتمین گره سوره را تا آخر بخوان و بعد از پایان سوره آن نخ مشکی را زیر جسم سنگین مثل پایه میز یا کمد بگذارید

❗️بسيار مجرب

‼️در امر حلال استفاده شود

#باب_زبان_بند

🕊

🍃🕊🍃

🕊🍃🕊🍃🕊🍃

🕊🍃🕊🍃🕊

برای سلامت دنیا اومدن نی نیم لطفا صلوات بفرستید 
835