موضوع بحث

رفتم پیشش اومدم بیاید بگم چی شد

53887 بازدید | 965 پست

کسایی که در جریان نیستن این تاپیک قبلیمه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1495951/واقعا-نمیدونم-چه-عنوانی-برا-تاپیکم-بذار

1396/09/02
|
19:25

دوست داری یه خرید خوب داشته باشی

فروش ویژه فروشگاه دیجی استایل

بعد چون همین دو هفته پیش اخرین رابطمون بود عوضی بازی دراوردم گفتم من حاملم کپ کرد

اخه وقتی میبینی نمیخاد باهات باشه

چرا اینقدر کوچیک میکنی که با این دلیل ها بخای نگهش داری عزیزم؟

خـــ❤ــدا جــــونــم میــشه منــم زودتــر مـــامـــان بشــم!!!❤

هرچی باز گفتم برگرد گفت نه دیگه نمیخوامت الان اونور همه چی اوکی شده نمیتونم دل دختره رو بشکنم گفتم دل من چی من زنتم و.... دیگه وقتی گفتم حاملم گفت مطمئني گفتم نه هفته دیگه معلوم میشه گفت برو دعا کن حامله باشی گفتم تو که باید از خدات باشه که نباشم تا بری پی زندگیه جدیدت گفت نه دیگه اون موقع دست خودم نیست باز عاشقت میشم

اخه وقتی میبینی نمیخاد باهات باشه چرا اینقدر کوچیک میکنی که با این دلیل ها بخای نگهش داری عزیزم؟

نمیدونم نمیتونم بخدا انگار جونی که تو تن منه اونه بره میمیرم دور میشه جون میدم اخه میتونه باز عاشقم باشه بخدا منه بدبخته خاک بر سر فقط افراطی ناز کردم حقم این نیست میخوام پیش کسی باشم که دللم باهاش خوشه

هرچی باز گفتم برگرد گفت نه دیگه نمیخوامت الان اونور همه چی اوکی شده نمیتونم دل دختره رو بشکنم گفتم د ...

حداقل الان که دروغ گفتی یه کاری میکردی گندش درنیاد، میگفتی من سقطش میکنم تو ارزش نداری، که دلت خنک شه اونم شاید به خودش می اومد

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد

چرا الکی گفتی حامله ای؟ این که بدترش میکنه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت که تو روزهایی که مهمون خونه ات بودم خوشحالم کردی😍😍قربون بزرگیت بازم شادم کن😍😍
حداقل الان که دروغ گفتی یه کاری میکردی گندش،درنیاد، میگفتی من سقطش میکنم تو ارزش نداری که دلت خنک شه ...

اتفاقا برعکس فقط گفتم من نگهش میدارم من جونم برا بچه تو در میره و از این حرفا عقل ندارم که راس میگی کاش اینو گفته بودم

نمیدونم نمیتونم بخدا انگار جونی که تو تن منه اونه بره میمیرم دور میشه جون میدم اخه میتونه باز عاشقم ...

میفهممت

ولی بدون مردی رو ک بخای با زور و احبار نگهش داری

بالاخره یه روزی میره، و یا همیشه سرکوفت اینو میزنه ک تو اویزون منی

در بهترین حالت میتونه نسبت بهت خنثی باشه

ولی بازم فک کن

عشق و محبت گدایی نکن

عوضش توکل کن بخدا یه راه درست جلوی پات بذاره

خـــ❤ــدا جــــونــم میــشه منــم زودتــر مـــامـــان بشــم!!!❤