2737
2734
عنوان

ماماناي گل بيايد همه لطفا...

102 بازدید | 8 پست

سلام ماماناي گل

دختر من الان هشت ماهشه و كم كم داره شخصيتش شكل ميگيره.الان خوب و خوش اخلاقه زياد ميخنده ولي نق نق و گريه هم داره.خيلي پر جنب و جوشه و آروم نميشينه.

يكي از دوستام يه دختر تقريبا سه ساله داره.من تو شش ماهگي كه بچه رو ديدم بچه نازي بود.الان ولي خيلي بداخلاق شده.هيچ جا نميره.وقتي ميخوان برن جايي خونه كسي همش داره داد ميزنه و جيغ ميكشه و گريه مي كنه.بيرون هم نميره.مامانش رو ميزنه.غريبه ها رو هم كتك ميزنه.خيلي زورگو و خودراي هست مثلا ارايشگاه برده بودنش با هزار ترفند ؛ جيغ زد و داد و بيداد و لگد و مشت و اومد بيرون! مهد كودك فرستادش كه يه كم اجتماعي بشه ولي اونجا هم اينقدر بداخلاقي كرد و گريه كرد كه برش داشت.تازه تو مهد بچه ها رو هم مي زده.

كلا من خنده رو لب اين بچه نديدم دوستمم خيلي ناراحته.ازش پرسيدم چي شده كه اين شده ولي نمي دونست....

خيلي ناراحتم ميترسم يه وقت دختر خوش اخلاق منم اون جوري بشه.

مامانا؛ براي خوش اخلاق شدن بچه هاتون چه كارهايي كرديد؟ چطور تربيت شون كرديد كه تو جمع درست رفتار كنن؟؟ بچه رو از چه سني بايد تربيت كرد؟

خب اون یا از پدر مادرش بدرفتاری یاد گرفته یعنی رفتار پدر مادرش باهمدیگه رو بچه تاثیر گذاشته...یا به احتمال بیشتر شدیدا لوسش کردن ،،،شما هرجور رفتار کنی بچه یاد میگیره دیگه ،الان پسر من دوسالشه همش سربه سر همه میذاره کارای بامزه میکنه چون نه دعواش کردم بترسه نه اونقدر تشویقش کردم که لوس بشه

من یه زمانی خوبی تو ذاتم بود... ولی حیف که لیاقتا کم بود...
خب اون یا از پدر مادرش بدرفتاری یاد گرفته یعنی رفتار پدر مادرش باهمدیگه رو بچه تاثیر گذاشته...یا به ...

هياهو جان ميشه بگي دقيقا چكار كردي؟ كجاها مانع بچه شدي كجاها نه؟دعواش هم ميكردي؟؟ مثال بزن تو رو خدا به طور كلي من ميدونم نبايد بچه رو لوس كرد ولي كي و كجا بچه لوس ميشه نميدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه ی ایناروبیخیال باوجوددخترنازت چراآی دی ت نوشتی تنها... 😕

چون واقعا تنهام...اون يه درد دل ديگه است ....

عاشق دخترمم.شده همه زندگيم.همش ميگم كاش زودتر بچه دار شده بودم اين عشق رو تجربه ميكردم.

ولي دلم ميخواد بچه ام خوب تربيت بشه.شاد و خوشحال باشه ولي لوس هم نباشه از بچه لوس بدم مياد

هياهو جان ميشه بگي دقيقا چكار كردي؟ كجاها مانع بچه شدي كجاها نه؟دعواش هم ميكردي؟؟ مثال بزن تو رو خدا ...

یه زمان خیلی دعواش میکردم خدا منو ببخشه،،،ولی با اینکه بچه س متوجه میشه مثلا در مورد همه چی دونه دونه بهش توضیح میدم بالاخره کم و بیش تو ذهنش می مونه اگه کار خوب کنه براش دست میزنم یا کار بد کنه میگم کارت خیلی زشته یه مدت بچه هارو میزد منو نگاه میکرد از قیافم میفهمید کارش بد بوده یا نه 

مثلا به وسایل آشپزخونه خیلی علاقه داشت چون خطرناک نباشه براش میگفتم بیا کمکم به مرور فهمید کمک کردن چیه،یه مدت سرشو میکوبید زمین یا جیغای بلند میکشید من عصبانی میشدم بدتر میکرد فهمیدم باید یا بی محلی کنم یا با جدیت بهش توضیح بدم ،خدارو شکر واقعا درکش بالاست یذره بچه،همسرم میگفت بچه فرق شوخی و جدی نمیفهمه ولی اشتباهه واقعا بچه ها متوجه میشن

2738