2726
عنوان

واقعا نمیدونم چه عنوانی برا تاپیکم بذار

| مشاهده متن کامل بحث + 10200 بازدید | 63 پست
بچه ها خیلی شرایط بدیه مرسی که دعام میکنید کاش حداقل فرصت داشتم

من از يه چيزي خيلي جواب گرفتم، شايد خيليا بگن خرافاته، نميدونم...

به امتحانش مي ارزه مخصوصا كه امشبم شبشه...

١٤ تا ناد علي بخون به اسم شوهرت به نيت رام و مسخر كردنش، اخرشم ١٠٠ تا صلوات بفرست.اينو بالاي ناد علي نوشته كه تا قبل ساعت ١٢ امشبم ميشه به اين نيت خوندش.

من واقعا ازش جواب گرفتم ، اميدوارم توام جواب بگيري

مطابق فهم خود زندگي كن نه مطابق سليقه اين و آن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی چقدر التماسش کردم چقدرررررر یعنی دوستام پیامامو میخوندن زار زار گریه میکردن. بچه ها من چندسال ...

چطوري اسمش تو شناسنامت نيس ولي مهريه داري و تعدادشم كم كردي؟

مطابق فهم خود زندگي كن نه مطابق سليقه اين و آن ...
2728
اگه میتونی با دختره صحبت کن بگو همچین چیزی هست .نامزدتم اگه قبلا این کاره نبوده غرق محبتش کنی سراغش ...

بچه ها من یکی از مشکلاتی که داشتیم بین خودمونو به باباش گفتم بعنوان بزرگتر و معتمد رسوای عالمم کرد بدتر از چشم نامزدم افتادم الان اگه به دختره بگم باز بدتره دختره که نمیفهمه باید از برگشتنش به من و ترک اون میفهمید نفهمید الان باز بهش بگم فقط خودم از چشم میفتم

لطفا درخواست دوستی ندید
به نظر من پا پیچش نشو چون تشویق میشه که بره طر ف اون دختره اصلا برات مهم نباشه تا وقتی که خودش به اش ...

اصلا برام مهم نبود دور شدم که این شد وضعم دیگه

لطفا درخواست دوستی ندید
چطوري اسمش تو شناسنامت نيس ولي مهريه داري و تعدادشم كم كردي؟

نامزد بودم نوشتیم امضا کردیم دو ماه بعد نامزدی قرار بود عقد باشه که من زدم زیرش گفتم صبر کنید

لطفا درخواست دوستی ندید
میدونی چقدر التماسش کردم چقدرررررر یعنی دوستام پیامامو میخوندن زار زار گریه میکردن. بچه ها من چندسال ...

وای این خیلی شرایط بدیه بهتره بری پیش مشاور 

مسئله تو خیلی خاصه

لطفا برو پیش مشاور اینجا فایده ای نداره

منم برات دعا میکنم

اما دلم میگه اگه نامزدت دوستت داشته باشه و از نبودنت ناراحت بشه نمیتونه به این راحتی فراموش کنه

به دختره هم بگو منونامزدم همو دوست داریم و نیاز به زمان داریم.خودشو بکشه کنار

❤تو تنها کسی هستی که در کنار منی❤ لا حول و لاقوة الا بالله العلي العظيم❤❤

ببین یه چیزی بهت بگم اگر میخواست بمونه هیچکس جلودارش نبود نهایتش با رفتارای بدی که باهاش داشتی سمتت نمیومد ولی نمیرفت با کس دیگه

دوم اینکه یه رابطه وقتی تموم شد هیچوقت دوباره شروعش نکن چون هیچی مثل سابق نمیشه بینتون

سوم اینکه گفته میخواد عوضی باشه و به اون دختر بعد ازدواج وفادار نمونه نشون میده که اصلا مرد زندگی نیست و خیلی بچگانه رفتار میکنه

در اخرم می دونم که کار خودت و میکنی و به این حرفا گوش نمیدی ولی ای کاش رو حرفام فکر کنی و ادامه ندی این رابطه رو

وای گلم چقدر بده شرایطتت... منم مث شمام بودم تو دوران عقد البته ..شوهرم شبی نبود ک نیاد جلوودر خونمون برام گریه نکنه و التماسم نکنه. از بس قهر و اشتی میکردیم اونموقع ها خوب نازم رو میخرید ..الان ک ازدواج کردیم داره تلافی میکنه جور دیگه .....بنظرم ناز زیاد کردن در هرشرایطی و هرجایی کار درستی نیست. شمام برو حرف اخرت رو برن اگه دیدی باز بی محلی میکنه قیدش رو بزن .اگه برگرده هم فایده نداره چون چندماه با اون دختره هم بوده و دیگه یاد گرفته و تنوع طلب میشه.  ولی برات دعا میکنم ک انشالله هرچی صلاحت پیش بیاد❤

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

واااایییی...دختر تو چیکار کردی...اصلا یه همچین کاری رو نکن مهرتو تغییر نده اصلنم التماس نکن تو فقط با نامزدت حرف بزن و ازش بخواه ن خونوادش..ببین اون چی میگه اگ قبول نکرد خودتو کوچیک نکن ولی به خونوادت همه چیو بگو حتی اینکه دختر نیستی همه چی..

2706