2726

شاید درد دله شاید یه گوشه ای از زندگیمه هم تشکر میکنم که زمان میذارید هم خواهش میکنم مراقب نظراتتون باشید کسی که داره این تاپیکو میزنه از لحاظ روحی ضعیف شده و هر حرفی ممکنه تاثیر بدی رو سرنوشتش بذاره. بعدم که من متاسفانه بخصوص الان اصلا حرف منطقی نمیفهمم امیدوارم درکم کنید فقط بعد اینکه خوب فکر کردید اگه راهی بنظرتون رسید برای کمک به درست کردن شرایطی که توشم بگید.ببخشید که خیلی جزییاتم نمیتونم بگم تابلو میشم.

چندسال پیش بدون اینکه دوست باشیم باهم نامزد کردیم سنم کم بود خرابکاری خیلی داشتم اذیت هم بی نهایت شدم ولی کاش انقدر ناز بیخود نداشتم طاقتم بیشتر بود انقد لفتش نمیدادم بعد یه مدت بین خانواده ها اختلاف افتاد که باز دلیلش بچه بازیای من بود. نامزدم ولم نکرد میمرد برام به معنای واقعی من خیییییلی عذابش دادم همش قهر دعوا دوری توقع سختگیری اونم همش دنبالم میدویید و همه کار برام میکرد با یه قهرم دیوونه میشد چه برسه دور شم ازش هی چند سال خانوادش اومدن من هی گفتم نه هنوز اماده نیستم باهاش زندگی شروع کنم  هی فک میکردم اگه بخوام زندگیو بسازم الان که نازم خریدار داره باید بسازم و خوب شروع کنم. تااینکه قهر کردم دو ماه خطمم عوض کردم کارش به بیمارستان کشید همه کار کرد اصلا خودمو نشونش نمیدادم و کلی از این لوس بازیا فک کردم این دفعه هم مثل همیشه ست.

ولی این دفعه یکی که اشنا هم هست خانوادش وارد زندگیش کردن خدایی از منم سر تره چرا دروغ

تو اون شرایط بی نهایت بد روحیش اومد دنیا محبت کرد بهش تو دوماه کل زندگیمو باختم.

تا فهمیدم زنگ زدم بهش پاشد سه نصف شب اومد دنبالم ولی گفت دیگه دوستم نداره انقد شکنجش کردم که از دلش رفتم و ترسیده از من

منمن تازه به خودم اومدم گفتم جبران میکنم زمان بده با خانوادش حرف زدم چقد تحقیرم کردن با خانواده خودم حرف زدم کوتاه اومدن اما خودش فقط گفت دیگه نمیتونم دیگه نمیخوام کلی هم ناز خودشو خریدم.

میفهمم که به من بی میل نیست ولی این دختره هم ول کنش نیست

قبلا هم عقد بوده شوهرش رفته با نامزد قبلیش

الان نمیدونم چرا باز داره همون اشتباهو میکنه حتی باهاش حرف زدم گفت نه اون دیگه دوستت نداره

خانوادش که هیچ کل فامیل پشت دختره اند و به نامزدم فشار میارن که برنگرده طرف من.

امروز بهم زنگ زد به دوستم گفته بود دیگه روش زندگیم تغییر کرده به خودمم گفت.گفت میخوام عوضی باشم یه مدلی شدم نمیتونم به هیچ کس تعهد داشته باشم  بااون دختره هم ازدواج میکنما ولی بهش وفادار نمیمونم تو هم اگه میخوای باش بلاخره تو معشوقمی

اینجور ادمی اصلا نبود الان نمیدونم چیکار کنم از طرفی نمیتونم رهاش کنم پاقعا دوسش دارم ولی اون ادم قبلی رو. از طرفی دلم برا اون دختر میسوزه که باز داره اشتباه میکنه.نمیدونم برم بهش چی بگم نمیدونم اگه بهش محبت کنم زمان بدم باز خودش میشه اخه زمانم ندارم یه هفته دیگه قراره با دختره عقد کنه

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من یه بار برای اخرین بار بهش بگو ک پشیمونی و بچگی کردی کلا هرچی ک نوشتی رو بهش بگو...و بگو دوسش داری و میخوای باهاش زندگی کنی اگ بازم قبول نکرد باید فراموشش کنی

بنظرم که دروغه میخواد هفته ی دیگه عقد کنه

شاید دارن کلا میترسوننت که خودتو درست کنی

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.

منم مث توام ولی هنوز ولم نکرده...میدونم با این قهرو سخت گیریام بلاخره زده میشه ویروز برا همیشه میره.البته فعلا باهم دوستیم  

خدایا حالمو خوب کن ، عشقمو بهش شفا بده حقش تومور مغزی نیست ..واسه عشقم دعا کنید😢

اگه میتونی با دختره صحبت کن بگو همچین چیزی هست .نامزدتم اگه قبلا این کاره نبوده غرق محبتش کنی سراغش نمیره به نظرم از لج تو داره این حرفت رو میزنه اگه دوست نداشت نصف شب نمیومد پیشت 

عزیزم متاسفم برای شرایطت...اگر ایشون تصمیم گرفتن که با اون دختر عقد کنه دگ شما کاری نکنی بهتره..از یه طرف هم به اون دختره چیزی نگو..یکم با شرایطت خودتو وقف بده..مطمئن باش اون پسر هم برگرده سمتت دگ اون آدم سابق نمیشه..

به یاد پارسال دوران بارداریم💖
به نظر من یه بار برای اخرین بار بهش بگو ک پشیمونی و بچگی کردی کلا هرچی ک نوشتی رو بهش بگو...و بگو دو ...

میدونی چقدر التماسش کردم چقدرررررر یعنی دوستام پیامامو میخوندن زار زار گریه میکردن. بچه ها من چندسال زنش بودم الان دیگه دختر نیستم حتی انقد حالم بد بود گفتم بیا منو بگیر طلاق بده لااقل انگ هرزگی نزنن بهم. پونصدتا مهرمو کردم چهارده تا کلی التماس خواهرشو کردم چقد مادرش بهم بدو بیراه گفت باباشم که گیر داده انقد ما اومدیم التماس حالا مادر پدر تو باید بیان

لطفا درخواست دوستی ندید
2706