2726

سلام.وای خیلی هیجان دارم بیاین بگین چه جوری باشم چی بگم چی نگم

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

اينطورى باش

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔

دقیقا متوجه شدم😆

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنگین رنگین با یه لبخند خوشگل رو لبت نه خوب برادر شوهرتو بگو نه بدشو ...

اون کدوم کشوریه که ۸۵میلیون جمعیت داره و بلا استثنا همشون واسه هم متاسفتن؟   نمیدونید؟؟؟😕.     واقعا براتون متاسفم 😂😂😂
2728
منم ببرین    

بفرما😊

مگه تو قرار نقشه پدر و مادرشو بازی کنی والا ما برا برادرشوهرم رفتیم فقط نشسته بودیم یه گوشه نگاه میکردیم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
به سلامتی مبارکه😆لازم نیست شما چیزی بگی یا کاری کنی گلم شما فقط ساکت و آروم بشین سنگین باش😆

اخه پدر شوهر و مادر شوهرم به رحمت خدا رفتن.من جاری بزرگه هستم🙄

جو خواستگاری خیلی بده😂😂😂 ینی فک کن میخوای چایی بخوری تو سکوت قورت قورت صدا میده آبروت میره😂😂میخوای میوه بخوری خرچ خرچ 😂😂 اگه مجلس گرم کن داشته باشید البته خوبه ها ولی وقتی همه ساکت باشن خیلی جو بدیه😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
مگه تو قرار نقشه پدر و مادرشو بازی کنی والا ما برا برادرشوهرم رفتیم فقط نشسته بودیم یه گوشه نگاه میک ...

پدر مادر شوهرم فوت شدن

هر چى كه جلوت واسه پذيرايى ميارن برندار 

خخخخ شوخى ميكنم بابا مهربون باش تو شخصيت خودترو نشون بده 

من موندم چراااا مردا وقتى ميخوان با همسرشون حرف بزنن،صداشون شبيه گُرازه🐗!ولى همون آقايون وقتى باهمكار خانومشون حرف ميزنند،صداشون شبيه خسرو شكيباييه؟🤔

عروس ۱۸ سال داره کوچولویه☺

2706