2737
2734

بچه ها من زمانی که کنکور دادم رتبم به همه دانشگاه های مطرح میخورد ولی همه گفتن تو شهر خودت پیش خانوادت درس بخونی بهتر اما الان سر خورده شدم و اصلا انگیزه ای ندارم همش نگران آیندم فکر میکنم اینجا بمونم به جایی نمیرسم با اینکه دانشگاهمون تیپ یک ولی اصلا حس خوبی ندارم به نظرتون ترم بعد انتقالی بگیرم؟

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه

اكه به يه دانشگاه بهتر ميتوني بري البته برو اما تمام مسايل رو بسنج مثلا اكه بري شهر ديكه ممكنه تو اون شهر نتوني بري سركار اما تو شهر خودت بتوني بري

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اكه به يه دانشگاه بهتر ميتوني بري البته برو اما تمام مسايل رو بسنج مثلا اكه بري شهر ديكه ممكنه تو او ...

زهره جان رشتم دندون پزشکی قطعا هر جا بخونم میتونم مطب بزنم اماا نگرنم که اونقدر موفق نشم

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
2731

سلام

من  با اینکه اقا هستم و دانشجو ..همیشه الویت اولم شهر خودم بود..

حداقل شب رو خونه خودتون میرین..و کنار خانواده هستین.

هم به مهمونیهاتون میرسن هم اینکه تو شهر غریب گرفتار نمیشین..

غم غربت و...

یه سری هم کلا عشق اینو دارن از خونه  وشهرشون بزنن بیرون به قول معروف ازاد باشن و.. خب با اونا کاری نداریم هدفشون رمشخصه..

این نظر منه..

یا علی

آقای تعمیرکار هستم در خدمت کاربران.(تعمیرکار لوازم خانگی)    به  تاپیک هام سر بزنید  میتونه براتون مفید باشه.
2738
زهره جان رشتم دندون پزشکی قطعا هر جا بخونم میتونم مطب بزنم اماا نگرنم که اونقدر موفق نشم

خب اكه براي شغل پيداكرذن مشكلي نباشه اتفاقا يه دوره مجردي زندگي كردن تجربه خوب و جالبيه

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
دولتی هستی؟ تهران میتونی انتقالی بگیری برای دانشگاه تهران مثلا؟

آره دولتیم تهران و شهید بهشتی نمیخوام من اهوازم میخوام برم دندون پزشکی مشهد یا اصفهان

بنظر من انتقالی بگیر

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بستگی به روحیه خودت داره عزیزم. اگر دوری از خانواده برات سخت نیست و تحملش رو داری دانشگاهی که بهتره رو انتخاب کن

آرزویت را برآورده می کند، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند.
عزیزم راستی بعد انتقالی تو مدرکت اسم دانشگاه مبدا ثبت میشه نه مقصد، دوست منم انتقالی بود پدرش هیات ع ...

مدرک برام زیاد نیست میخوام کارم خوب باشه خصوصا بعد از علوم پایه که علمی میشه

مامان منم هیات علمی راحت میتونم انتقالی بگیرم

به روحیت بستگی داره دیگه باید ببینی میتونی اونجوری زندگی کنی😞

مثلا من خودم اصلااا نمیتونم زندگیه شراکتی داشته باشم و میدونستم که به مشکل برمیخورم به خاطر همینم میگفتم شده هزار بار کنکور بدم میدم ولی نمیرم خوابگاه 😟 

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706