2737
2734
عنوان

بیاین لطفا استرس دارم

175 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها میشه جواب عکسمو ببنید چجوریه

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

من نتونستم بخونم 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم نتونستم . خلاصه اش رو بنیس

خدایا تنها تو هستی که قادر به تغییر احوال مایی هر چند ما گنه کاریم اما تو قطعا از وساطت انبیاء و اولیا الهی برای برآورده شده دعاهایمان دریغ نخواهی فرمود. آمین رب العالمین
2728

ماده حاجب کانال سرویکال و هر دو لوله را پرکرد

کاویته رحم جادار و بدنه funnel shaped  و جسم رحم در قسمت وسطی حفره لگن و در پوزیسیون آناتومیک قرار دارد

در کاویته آندومتریال تصویری دال بر توده فضاگیر و یا دیفکت مشخص دیده نمیشود

کانال سرویکال دارای طول و مخاط و قابلیت اتساع عادی و ناحیه ایسم سیلندریک نمایان است

هر دو  fallopian tubes  از ماده حاجب پر شده طول و دیامتر و پریستالتیسم لوله ها عادی و قسمت دیستال پیچیده است

در کلیشه کنترل و در سری کلیشه ها هر دو لوله باز و ماده حاجب توسط لوله ها وارد حفره لگن گردید

در postdrainage  film  ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال حفره لگن و پیچیدگی لوله ها و اطراف حفره های تخمدانی و کاویته رحم باقی مانده و تخلیه و پخش دارو به موقع انجام نگرفته است

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
من هم نتونستم . خلاصه اش رو بنیس

آخی مبارک باشه نی نیتون دنیا اومده🤗😍😗

2738
ماده حاجب کانال سرویکال و هر دو لوله را پرکرد کاویته رحم جادار و بدنه funnel shaped  و جسم رحم ...

عکس رنکی انداختی . متاسفانه من راجب عوسو جوابش جیزی تمیدونم

خدایا تنها تو هستی که قادر به تغییر احوال مایی هر چند ما گنه کاریم اما تو قطعا از وساطت انبیاء و اولیا الهی برای برآورده شده دعاهایمان دریغ نخواهی فرمود. آمین رب العالمین