2733
2734
عنوان

هلپ می ... ضبط مکالمه ی مخفی

3635 بازدید | 24 پست

سلام

هیچ وقت فکر نمیکردم یه روزی همچین تاپیکی بزنم ........ 

لطفا و خواهشااااااااااااااااااااااا یه برنامه ی ضـبط مکالـمه ی مخـفی پیشنهاد بدین .... موقع تماس اصلا روی صفحه نمایش نشون نده که داره ضبط میکنه یا ضبط شروع شد .... هیچی نشون ندههههه . هیچییییییییییییییییییییی   

خیلی خیلی به این مورد نیازززززززززززز دارم ...   

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .

فک نمیکنم همچین برنامه ای باشه. عزیزم

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دنبال این برنامه گشتم اما پیدا نکردم همش رو صحفه نشون میداد

من‌ براخالم میخواستم چون میخواست ببینه دخترش واقعا بادوست پسرش کات کرد

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2728

وقتی که فعالش میکنی،با دو سه بار فشار دادن دکمه صدای گوشی،فعال میشه و باز با فشار دادن همون دکمه قطع میشه،موقع قطعش فک کنم به پیام سریع میاد و میره 

دلم گرفته ای دوست/هوای گریه با من😔😢

بچه ها گوشی ساده نوکیا میشه توش میکروفونی چیزی بزاری مکالماتو ضبط کنه؟ خواهشمند م اینم جواب بدین 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است 

اره همه شون در حد چند صدم ثانیه پیامی میاد ... که من همون رو هم نمیخوام نشون بده

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2738

نیست همچین چیزی عزیزم . مگر این که تو گوشیشون  شنود بذاری

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
چیشده جریان چیه ؟  ضبط صدا از دور هم امکانش هست🤔 یعنی از دور گوشیش در دسترس نباشه مثلا بعد تو ...

اینم خوبه . چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟

نیست همچین چیزی عزیزم . مگر این که تو گوشیشون  شنود بذاری

اینو کجا باید ببرم ؟؟؟؟؟؟ بذارم ؟؟

اینو کجا باید ببرم ؟؟؟؟؟؟ بذارم ؟؟

والا کاره قانونی نیست و اگه طرف غریبه باشه ازت شکایت میکنه . من یه زمانی پسرخاله م میکرد این کارو . نمیدونم  کجا باید بری . ولی شاید موبایل فروشیا بتونن راهنماییت کنن

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
2706