2733
2734
عنوان

کی کاردستی بلده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 29 پست
سخت نیست درست کردنش؟؟؟

نه عزیزم خیلی راحته. یه مربع بکش و چهار گوششو همون اندازه مربع بکش. هر گوشه مربع رو یه مثلث بکش. فقط ضلع همه یه اندازه باشه منظورم ظلع مربعهای خونه از ابتدا تا ضلع های مثلث. مثلا ۷ بگیر اندازه رو برای همشون. بعد که کشیدی برش بزن. لبه های مربع رو اول بهم بچسبون بعد نوک مثلثارم وصل کن و لبه هاشو چسب بزن. تموم شد! بعد با هرچی خواستی رنگش کن. من با چوب کبریت چسبوندم قبلا. قشنگ شد. کلبه میشه. بعدم بذارش روی مقوای بزرگتر از خونه هه. و با برگ اصرافشو بپوشون. تمام! 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همینو درست کردم

چطوری درستش کردی؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2728
سخت نباشه زیاد آسون باشه.

يه كفش نوزاد بزار روي كارتن از روش ببر روشو با كاغذ رنگي تزييين كن يه سوراخ بالاش دوتا هم ته دمپايي با مقوا يه بند سفت واسش درست كن و تزيينش كن روي مقوا بچسبونش 

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
من دو روز پیش برا خواهر زاده ام که سه سال و نیمشه زحل درست کردم.آخه بچه مهدکودکی رو چه به زحل؟؟؟

مگه زحل ایده خودت نبود؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2738
آره .خیلی هم راحته با الگو .ووو اینجاست     https://mamisite.com/forum/t1507-5.html

عزیزم نشون نمیده عکس رو  

لوله ی دستمال رولی ،با چسب و چوب بستنی ....برای تزیین هم میتونی با کاغذ رنگی و مقوا شکل بسازی ...میشه جا مدادی ...در حد یه بچه ی ابتدایی هم هست ...کفش رو هم مقوا بچسبون

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
https://tzmag1393.rozblog.com/post/195

قشنگ بود.خوشم اومد.

2706