2737
2734

سلام,دوستان دکتر برام فقط سونو نوشته nt ,nbو آزمایشی ننوشته من فقط ی آزمایش کامل خون و ادرار ٣هفته پیش دادم,شما هم فقط سونو دارید؟

خیلی شدیدم سرما خوردم یک هفتس پیش دکترمم رفتم ولی داروهاش کارساز نبوده سینم ب حدی خشکه سرفه کردن سخته و کلی هم عفونت داره,از سرفه زیاد زیر دلم درد گرفته,چی بخورم ک خوب شم و ضرر نداشته باسه لطفا راهنماییم کنید,مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خيلي سخته حاملگي و سرماخوردگي منم تجربه شو دارم دكتر هم فقط استامينفون ساده با آموكسي سيلن بهم داد ك ...

ب منم آموکسی سیلین داده هر ٨ساعت ولی اصلا خوب نمیشه گوشم گرفته سرفه و خشکی سینه و خلط امونمو بریده ی شربت گیاهی داده برا سرفه اصلا ی ذره هم تاثیر نمیذاره

لیمو و پرتقال. آب جوش و لیموترش. بخور پیاز ، سه تا پیاز ریز یا دوتا متوسط رو چندقاچ کن با دو لیوان آ ...

ممنون بخدا ی هفتس خودمو بستم ب اینا ولی اصلا تاثیر نمیذاره خیلیرشدیده

2738
منم اول بارداريم سرما خورده بودم كه با آب جوش و عسل و ليمو ترش بهتر شدم... علاوه بر اين سونو يه آزم ...

برا من اون آزمایشو ننوشته,چیکار کنم؟!از دست این دکترا آدم دیوونه میشه

آزمايش خون هم داره غربالگري اول بعد اينكه سونو رو انجام دادي فرداش بايد با جواب سونو هات بري آزمايشگ ...

متشکرم,برام همچین آزمایشی هم ننوشته,آزمایشش ناشتاست؟

برا من اون آزمایشو ننوشته,چیکار کنم؟!از دست این دکترا آدم دیوونه میشه

نميدونم والا ....

فقط اينو مطمئن كه  دكتر هم دقيقا يادمه تو دوتا نسخه واسم نوشت...

يك نسخه nb و nt

يك نسخه papp و بتا...

كاش بگي به دكترت ...

...I faith to myself
نميدونم والا .... فقط اينو مطمئن كه  دكتر هم دقيقا يادمه تو دوتا نسخه واسم نوشت... يك نسخه nb ...

بخدا پشیمون شدم از بچه دار شدن ,نه سرما میشه دارو خورد دکترا کم کاری میکنن,خب آدم میترسه ی آز یا سونو رو انجام نده بعد خطرناک باشه

اگر عفونت داری حتما پیش یک متخصص داخلی خوب برو و آنتی بیوتیک مجاز مصرف کن چون خیلی خطرناکه و خدایی نکرده صدمات جبران ناپذیری مثل پارگی کیسه آب و ... میتونه بزنه اصلا سرسری نگیر قضیه رو

2706