2737
2734
عنوان

ازتون راهنمایی میخوام

128 بازدید | 24 پست

عملنا هیچ کاری از دستم برنمیاد 

فقط دلم میخواد بخوابمم...و

کارهاخونمم فقط از اجبار انجام میدم

ازمایش دادم تیروییدم روی ۶.۴۸بود

حدود شش هفتمم هست

اسم قرصمم لوتینه 

دکتر گفت تایکماه دیگ برم لزمایش بدم

ممکنه این قرص ها ک گرفتم تاثیری نداشته باشن؟؟

اخه خانمهای اینجا ترسوندنم ک اینها ممکنه تاثیرش زیاد نباشه و....

پولم ندارم ک برم دکتر غدد

این قرص هارو متخصص داخلی برام نوشت جلشونم سفیده..

شوهرمم پول نمیده متخصص عدد برم

باهمین قرص ها بسازم؟

پول واسه دکتر نمیده😯  حالا که پول دکترتو نمیده تخت بگیر بخواب چه بهتر

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تیروییدت کم کاره یا پرکار؟

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
2728

نترس عزیزم درسته ماها اینجا تجربیاتمون رو میگیم ولی پزشکا بیشتر از ما میدونن.منم تیروئیدم کمکاره.قرص لووکسین میخورم.اثر کرده و الان بهترم.تیروئید با دارو خیلی راحت کنترل میشه نگران نباش.

کی قراره بری پیش دکتر زنان؟باهاش درمیون بزار این موضوع رو

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
پول واسه دکتر نمیده😯  حالا که پول دکترتو نمیده تخت بگیر بخواب چه بهتر

میگ‌الکیه

چون متخصص داخلی رفتم

ولی اینجاترسوندم

گفتم غدد برم

ک میگ دیگ الکیه

منطقیه خیلی

2738
لووتین بمن داد ۶.۴۸ بوو د

عزیزم من از 16 سالگی تا الان که 30 سالمه کم کاری تیروئید دارم.تازه مال من که یه ماه به 20 هم رسید.ولی رفتم پیش متخصص غدد و دوز دارومو کنترل کرد و الان خداروشکر کنترله.ولی هنوز دارو میخورم.تیروئیدتو دکتر زنانت میتونه برات کنترل کنه.و اینکه برا این آزمایشا یه سری بیمارستانها هستن که با توجه به نوع بیمه رایگان هستن.اصفهان بیمارستان شریعتی برا تامین اجتماعی رایگانه.کدوم شهری؟

لووتین بمن داد ۶.۴۸ بوو د

عزیزم من الان راجع به قرص شما سرچ کردم تو اینترنت چیز بدی راجع بهش ننوشته.برای درمان کمکاری تیروئیده.

نگران نباش کنترل میشه کمکاریت با دارو

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

منم  تو بارداریم کم کاربود تیرووییدم الان چهارماهه زایمان کردم

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
پول واسه دکتر نمیده😯  حالا که پول دکترتو نمیده تخت بگیر بخواب چه بهتر

وااای😍😍 من یعنی غم عالم داشته باشم پروفایل و امضای تو رو میبینم شاااااد میشمااا😂

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
2706