2737
2734
عنوان

زندگی لوکسوردی و لاکچری من+عکس😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2813 بازدید | 285 پست
عشقووو عاچقی برا م نون آب نمیشه زندگی خرج داره😂😂😂😂😂😂😂 راضی شو دی ۱۵ تا بچه قد نیم قد دارم ...

شرمندتم خودم قرار تا دی بزام تو خرج این یدونه موندم😂😂😂😂😂😂😂😂

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا من ندیدم ..معلومه پدرشو در اوردن !!!😕😕😕ای کااااش برگرده  ❤❤❤❤❤❤

برمیگرده همونجوری اسکار برگشت مطمئن باش میاد😍😍😍بعضیا حسادتشو تو دنیای مجازیم نشون میدن

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
شرمندتم خودم قرار تا دی بزام تو خرج این یدونه موندم😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😁😂😁😍😍😍😍انشاالله ب سلامتی ب دنیا بیاد گلم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
ای بابا. دلم سوخت. باشه 

جونزززززز😘

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2738
اگ بری منم میرم😑نریاااا

سلام الهه ...ای کاش بریم واقعا خیلی آزار دهندست  😖 باورت میشه با ذوق تصمیم میگیرم تاپیک بزنم بعدش پشیمون میشم !!!میگم بی خیال الان باز حرف میخورم خیلی چیزا تو ذهنمه ولی انقدر حالم گرفته که حس میکنم نگم بهتره !!!!!خوبی عزیزم درسا خوب پیش میره ؟❤❤❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
سلام الهه ...ای کاش بریم واقعا خیلی آزار دهندست  😖 باورت میشه با ذوق تصمیم میگیرم تاپیک بزنم ب ...

آره عزیزم خوب پیش میره آره منم دوس دارم برم از اینجا ولی میترسم ی وقت برگردم بشم مسخره ی کاربرا

آره عزیزم خوب پیش میره آره منم دوس دارم برم از اینجا ولی میترسم ی وقت برگردم بشم مسخره ی کاربرا

عزیزم میفهمم چی میگی نرو گلکم بدون تو صفا نداره ❤❤❤❤❤❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706