2726
سلام من فردیسم، یه پسر ده ماهه دارم، شما چی؟ 

منم فردیسم ی دختر چهار ساله دارم .الانم باردارم

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم فردیسم ی دختر چهار ساله دارم .الانم باردارم

عزیزم خدا دخترتو حفظ کنه، انشاءالله بچه دومتم بسلامتی دنیا بیاد، از آشنایی تون خوشبختم 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است 
2728
عزیزم خدا دخترتو حفظ کنه، انشاءالله بچه دومتم بسلامتی دنیا بیاد، از آشنایی تون خوشبختم 

ممنونم گلم . خدا پسر شمام حفظ کنه .ایشالا دامادش کنی و خوشبختیشو ببینی 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
ممنونم گلم . خدا پسر شمام حفظ کنه .ایشالا دامادش کنی و خوشبختیشو ببینی 

مرسی عزیزم، میشه بپرسم کجای فردیس هستین؟ من خیابون فریبا م 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است 
مرسی عزیزم، میشه بپرسم کجای فردیس هستین؟ من خیابون فریبا م 

فلکه پنجم . تقریبا نزدیک ب سینما 

فلکه پنجم . تقریبا نزدیک ب سینما 

موفق باشی عزیزم، امیدوارم دوستان بیشتری بیان تاپیک 

موفق باشی عزیزم، امیدوارم دوستان بیشتری بیان تاپیک 

همچنین گلم . ایشالا