2726
عنوان

جایگاه امام زمان تو زندگی های ما کجاست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 74 پست

بچه ها بیاید هر کدوممون به سهم خودمون کاری برای پدر مهربانمون انجام بدیم مگر نه اینکه امام هر امت پدر دلسوز امت هست 

بیاید تبلیغ کنیم، حالا هر کی به سهم خودش برای ظهور حضرت مطمئن باشید اماممون محبت ما رو بی پاسخ نمیگذارند، بخاطر فرزندانمون هم که شده بیایید برای فرج دعا کنیم تا فرزندانمون در دولت امام زمان رشد پیدا کنند نه اینکه در ظلم و ستم دست و پا بزنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله همه ادیان البته اگر استباه نکنم بجز اهل سنت منتظر منجی هستند ولی هیچ کدوم امام زمان رو نمیشناسند ...

اهل سنت هم اعتقاد به منجى دارند.

من فكر مى كنم همه نظرات قابل احترام هست حتى اگر با نظر ما فرق داشته باشه.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
اهل سنت هم اعتقاد به منجى دارند. من فكر مى كنم همه نظرات قابل احترام هست حتى اگر با نظر ما فرق داشت ...

قطعا همینطوره ولی ما الان بحثمون در رابطه با شیعیان و زمینه سازی برای فرج امام زمان هست عزیزم 

ومن هم درعجبم ...

بین این 7میلیارد 313نفر یار حقیقی و مخلص نیس که آقارو یاری کنه ..

کاش ماهم جرء این تعداد ازیاران قراربگیرم در امر فرج 

الهی آمین 

بچه ها سلامتی و ظهور امام زمان صلوات 

اللهم عجل الولیک الفرج

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم

💝💝💝

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

من يه سوْال دارم خوشحال مى شم جواب  بديد فقط لطفا كتاب و آدرس سايت و تل گرام برام نگذاريد يك جواب ساده و كوتاه.

امام زمان تحت كدوم شرايط ظهور مى كنند؟

يعنى آيا ما بايد خوب باشيم و دعا كنيم جهت تعجيل فرج و حجاب رو رعايت كنيم و كلا خوب باشيم يا طبق احاديث و فلسفه ظهور در ديگر اديان و از جمله شيعه بايد ظلم و ستم دنيا رو به قدرى بگيره كه كه انسان عاجزانه طلب ظهور كنه و امام زمان جهت پاك كردن ظلم ظهور كنند؟

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.
اهل سنت هم اعتقاد به منجى دارند. من فكر مى كنم همه نظرات قابل احترام هست حتى اگر با نظر ما فرق داشت ...

بله،درسته!  اعتقاد به منجي متعلق به همه إنسان هاي حقيقت جو است! محدود به اديان و مذاهب خاصي نيست 

شکر نعمت، نعمتت افزون کند 
لطفا نظراتتون رو بفرماييد تا با هم فكر كنيم ببينيم چه طور ميتونيم قدمي هرچند كوچك براي امام عزيزمون ...

به نظر من هرکسی اول باید از خودش شروع کنه..... 

بی نمازی خیلی شده تو جوونا باید ایمانمونو قوی کنیم وقتی ایمانمون قوی باشه خیلی از کارایه ناراحت کننده امام زمانمونو انجام نمیدیم اونوقته که حضورشو تو زندگیمون بیشتر حس میکنیم

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
من يه سوْال دارم خوشحال مى شم جواب  بديد فقط لطفا كتاب و آدرس سايت و تل گرام برام نگذاريد ...

واقعا برای منه شیعه خجالت اوره که نمیتونم یه جواب درست وحسابی بدم

چقد تو زندگی مادی غرق شدم

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2706