2410
2553

سلام  خدمت همه مامانا 

واقعا امشب داشتم با خودم فکر میکردم دنیا حدود ۷ میلیارد جمعیت داره که ازین تعداد فقط ما شیعیان هستیم که امام زمان رو میشناسیم و باید برای ظهورش دعا کنیم، حالا ما شیعیان که چشم امید امام زمان به دعا و گناه نکردن ماست واقعا تو زندگیمون چقدر به یاد اماممون هستیم ؟؟؟

آیا واقعا امام زمان غریب نیست ؟؟

ممنون میشم نظراتتونو بزارید تا فردا بیشتر در رابطه اش صحبت کنیم 

سلام...

واقعاامام زمان امام حی وحاضرماست...

اما ما عین خیالمون نیست خودمو اول میگمممم

صبح بیدارمیشیم گاهی تاشب یادمون میره درسته اماممون توی غیبته ولی ما نمی بینیمش ایشون مارو می بینن وبه احوال ما اگاهن...

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یک ساعت پیش یه چیزی دیدم توی یوتیوب که حالم بد شد

کاریکاتور امام زمان رو کشیده بودن و مسخرشون کرده بودن واقعا دلم گرفت برای غربت ایشون

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ما منتظر واقعی نیستیم

من هروقت منتظر عزیزانم میشم بعدش میگم برا اومدن امامم انقدر استرس دارم؟دعا میکنم زودتر بیاد؟منتظرش هستم؟

نه من که منتظر خوبی نیستم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار
من واقعا برام سواله که چرا تو مدینه تا اما حسن عسگری رو سر در دیوارهای مدینه زدن ولی امام زمان نه؟

یعنی چی؟

برای حل مشکلم یه صلوات میفرستی???              خدایا خیلی خیلی میترسم ولی  دل خوشم  به این ایه (وافوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد)...خدایافقط توبینایی توشنوایی خودت میدونی توی دلم چی میگذره خدایاکمکم کن..ان شاءالله همه به حاجات شون برسن...(بیاین برای هم دعاکنیم)
2714

عزيزم نظرت به نظر من اشتباه هست. فقط ما شيعه ها نيستيم كه به امام زمان اعتقاد داريم. من جايى زندگى مى كنم كه همه جور دين و مذهبى پيدا مى شه و مى تونم به جرات بگم اكثرشون به منجى عالم بشريت اعتقاد دارن. امام زمان مال ما نيست. متعلق به همه مردم جهان هست. تفكر مهدويت از زمان بسيار قبل تَر از اسلام هم بوده و حالا هم هست. و بعدا هم خواهد بود.

اتفاقا من فكر مى كنم بيشتر مال غير شيعه ها هست. مثلا اون بچه هاى گرسنه افرقايى كه اصلا از كلمه اسلام هم خبر ندارن بيشتر نياز به امام زمان دارن تا مثلا پادشاهان ثروتمند عرب .

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

بعد هم عزيزم چرا امام زمان بايد غريب و بى ياور باشه؟

امام زمان خيلى هم بايد خوشحال باشه چون از نسل پيغمبر و حضرت فاطمه هست و از همه مهمتر خدا پشت و پناهش هست. كسى كه اين همه سال بدون بيمارى و آسيب روحى و جسمى زندگى كرده قطعا غريب و بى ياور نيست چه ياورى بالاتر از خدا؟

امام زمان غريب و بى ياور نيست امام زمان از دست حاكمان ظلم و فساد ناراحت هست، از دست تجاوز و زورگويى و اختلاس ناراحت هست اونم توسط جامعه اى كه ادعاى شيعه بودن و اعتقاد به ايشون رو داره. اين چيزا دل امام رو مى لرزونه.

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

من خیلی بیشتر دلم لرزید وقتی این مطلب رو خوندم  

اصبغ ابن نباته كه از ياران بزرگوار  علي عليه السلام است مي گويد از حضرت علي عليه السلام شنيدم كه در مورد امام زمان فرمودند:

« صاحب هذا امر الامر الشريد الطريد الفريد الوحيد.»

صاحب اين امر شريد (آواره) و طريد (رانده) و فريد (تك) و وحيد ( تنها) است.

عزيزم نظرت به نظر من اشتباه هست. فقط ما شيعه ها نيستيم كه به امام زمان اعتقاد داريم. من جايى زندگى م ...

بله همه ادیان البته اگر استباه نکنم بجز اهل سنت منتظر منجی هستند ولی هیچ کدوم امام زمان رو نمیشناسند مثلا مسیحی ها منتظر حضرت عیسی هستند و ...

2706