2726
عنوان

بارداری

138 بازدید | 15 پست

دوستان من همیشه شامپو کلییر ضدشوره و مخصوص موهای چرب آقایان مصرف میکردم نمیدونستم برا بارداری بده یا نه الان ماه3را تموم کردم آیا بچه ام مشکل دار میشه؟به سختی باردار شدم و نگرانم

خدایا معجزه اتو تا ابد فراموش نمیکنم ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شامپو که ربطی نداره اما اون شامپو بده موهاتو کم میکنه نازک میشه ریشه اش سست میشه من تا زیر کمرم مو داشتم پر پشت این شامپو داغونش کرد فقط برا شوره خوبه ولی مو خراب میشه

خدا به همه تون خیر بده از ترس دلم به شور افتا ه بود چه دوران سختیه بارداری کاش زودتر تموم شه اولش میکرو کردم استرس مثبت شدن.بعد استرس قلبش سرما خوردم و دندونم شکست تحمل کردم بدون دارو کلی دست و پادرد کشیدم تازه مثلا ویار و اینا نداشتم حالام یکشنبه غربالگری اول دارم

سلام عزیزم اون شامپو مهم نیست ولی این ترسو استرست اصلا خوب نیست به چیزای الکی فک نکن.چون من خودم الان هفته ۱۷ام از هفته ی ۱۴ ام بخاطر یه روز استرس کشیدن خونریزیم قطع نمیشه.مخصوصا میکرو هم کردی باید خیلی مواظب اعصابت باشی مامان جون

ضمنا منم از کلیر مردانه استفاده میکنم مثل تو پس نگران نباش.

سلام عزیزم اون شامپو مهم نیست ولی این ترسو استرست اصلا خوب نیست به چیزای الکی فک نکن.چون من خودم الا ...

مرسی عزیزم آره سعی نکنم بهش فکر نکنم توکل به خدا بچه من لقاحش روز عید غدیر بود زایمانمم شب قدره امام علی نگهدارش باشه ایشالله اسمشم ا ه پسر باشه امیرعلی میشه

2706