2726
عنوان

افسردگی بارداری

238 بازدید | 6 پست

سلام دوستای گلم.من تو هفته ی نهم بارداری ام.امروز رفتم صدای قلب بچمو شنیدم.خوشحال شدم.اما این افسردگی بارداری داغونم کرده.خوشحالیم واسه شنیدن صدای قلبش فقط چند لحظه بود.خیلی روزای سختیه.کس دیگه ای ام اینجا مث من هست؟بیاین درد ودل کنیم

والا من افسردگی داشتم بخاطر شرایط مزخرفم 

سه روز به تولد پسرم شوهرم اخراج شد واسه همین زود زایمان کردم سی و هفت هفته ...

سه شب نخوابیدم صبحش پسرم اومد

بعدشم که انقدر ازار دیدم حال شیر دادن نداشتم دوماه بیشتر شیر خودمو ندادم الانم غصه ام میگیره چرا شیر خودمو ندادم 

البته مامان خودم ازارم میداد ها نه غریبه...

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مگه شما چ مشکلی داری؟شماهم ک بارداری

چهار ماه اول که خونریزی داشتم گفتن تکون نخور بعدش یک ماه تونستم سرپا بشم بعدشم تهدید به زایمان زودرسم و باید استراحت مطلق بکنم یعنی کلا صب تا شب تو خونه بودم...اما حتی یکبار هم ناشکری نکردم همیشه میگفتم خدایااا هزار مرتبه شکرت به همه نی نی سالم بده برا منم حفظش کن فقط دغدغه ام این بود که نی نیم سالم باشه...شما که ماشاءالله حالت خوبه پس تلقین افسردگی نکن

چهار ماه اول که خونریزی داشتم گفتن تکون نخور بعدش یک ماه تونستم سرپا بشم بعدشم تهدید به زایمان زودرس ...

وای اره خیلی سخته.ایشاا... خدا نی نیتونو سالم و سلامت نگه داره.منم میدونم دارم ناشکری میکنم اما واقعا دست خودم نیست.فقط از خدا میخوان بم صبر بده