2737
2734

سلام دوست عزیزم. معمولا افراد برای حجم دادن به ناحیه های مختلف صورت از تزریق چربی استفاده می کنند . بسیاری از جراحان معمولا زیر چشم را تزریق نمی کنند . جراح  مناسب در زمینه با تزریق چربی که تنها با یک بار تزریق به طور دائم به صورت فرم می دهد اقای دکتر بیات هستند و ایشون زیر چشم را نیز تزریق می کنند و زاویه ی فک را حتی با تزریق چربی ایجاد می کنند. در  سایت ایشون نمونه کارهای زیادی در زمینه با تزریق چربی وجود دارد.

https://drakbarbayat.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متاسفانه من بعد از بیست و یک روز صورتم خیلی ضایعست حالم گرفتست..زاویه دار کرده مثلا..مابین گونم و فک ...

سلام گلم بهتر شد صورت تون . هزینه رو میگین ؟

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
متاسفانه من بعد از بیست و یک روز صورتم خیلی ضایعست حالم گرفتست..زاویه دار کرده مثلا..مابین گونم و فک ...

سلام عزیزم الان صورتتون چطوریه چربیاچقدرش اب رفته چقدرش مونده؟؟؟

سلام.شما راضی هستید.منم سیاهی دور چشم دارم.نتیجه میده

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
سلام دوست عزیزم. معمولا افراد برای حجم دادن به ناحیه های مختلف صورت از تزریق چربی استفاده می کنند ...

سلام من میخوام تزریق چربی مصنوعی به دست هام انجام بدم ضرری نداره ؟طبیعی میشه ماندگاریش تا چه زمانی هست؟-

2738