2733
2734
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337442 بازدید | 6565 پست
خب اگر زیر نظر دکتر طب سنتی هستی در مورد مصرف این قرص یا قطره سوال کن. 

سلام قدم نورسیده مبارک عزیزم انشالله قدمش پرخیرو برکت باشه

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
سلام قدم نورسیده مبارک عزیزم انشالله قدمش پرخیرو برکت باشه

سلام عزیزم 

ممنون گلم 

روزی همه منتظرا ان شاءالله  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گوجه جان 

خانم سونات رو چطور می تونم پیدا کنم ؟ 

یه جایی خوندم پست گذاشته بودن راجع به کاهش یا قطع تاثیر محور هیپوفیز هیپوتالاموس روی تخمدان در معوق شدن پریود 

و لینک یک سایت رو هم گذاشته بودن که مقالاتی توی این زمینه داشت 

ولی هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم مجددا   

سلام گوجه جان  خانم سونات رو چطور می تونم پیدا کنم ؟  یه جایی خوندم پست گذاشته بودن راجع ...

سلام 

اگر پیغام دوستی بدی و بپذیره میتونی پیام بدی روش دیگه ای نمیدونم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2731
پیغام دادم  ظاهرا نیومده دیگه توی سایت  چطور می تونم پستش رو پیدا کنم هر چی گشتم پیدا نک ...

باید صفحه به صفحه ببینی یه نیم ساعت وقت بذاری پیدا می کنی چون فقط اسم کاربرها رو نگاه کن و اسمش رو هرجا دیدی بخون پستاش رو. زیاد پست نذاشته اینجا احتمالا

سلام 

پیشاپیش عید همگی مبارک 

ان شاءالله سال خوبی داشته باشید و تندرست باشید

سلام. عیدتون مبارک عزیزان. من خیلی وقته این تاپیک رو دنبال میکنم. دو ماه پیش مصرف قرص ویتاگنوس رو شروع کردم و به مدت یه ماه ادامه دادم. (بعدش چون احتمال بارداری میدادم قطعش کردم) ، هر چند باردار نشدم اما تخمک گذاری م تا حالا این قدر خوب و واضح نبود. جوری که حتی بی بی چک هم مثبت شد و فکر کنم بارداری شیمیایی رخ داد. حالا میخوام دوباره امروز از روز اول دوره م شروع کنم. نمیدونم اگه روزی دو تا بخورم زود اثر تر میشه یا نه. و اینکه ایا 14 روز کافیه برای مصرفش؟ چون بعد تخمک گذاری شک دارم مصرف کنم یا نه. ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید. 

They tried to bury us, but they didn't know we were seeds.. 🌱
2738

سلام ، من قرص ویتاگنکس رو روزی دوبار دارم می خورم الان هنوز پریود نشدم pcoهستم چیکار کنم ؟ توی بروشور نوشته دوران پریود هم به دید اما منکه پ بود نشدم  فقط سه رو  لک بینی خیلی کم و تمام شد ، 

سلام دوستان عزیز. خواهشا سوالم را جواب بدین. ۴۲ سالمه . بخاطر فیبروم و خونریزی های شدید رحمم را ۸ روزه که برداشتم. قبلا که ویتاگنوس استفاده کردم خونریزیم شدید و زیاد میشد و مکرر. اما حال عمومی ام را بهتر می کرد. حالا که دیگه رحمم را برداشتن آیا میتونم از این قرص استفاده کنم?تخمدان هام سر جاشه. کسی تجربه ای داشته? لطفا کمک کنید. دکترها خیلی راجع بهش نمی دونند. مجبوریم به تجربه اعتماد کنیم. 

سلام دوستان اینجا کسی هست قرص سیپروترون کمپاند مصرف کرده باشه؟؟

من مدتیه قرص آگنوگل میخورم ولی اصلا منظم نمیشم،دیگه خسته شدم،همسرمم دیگه کلافه شده از بی نظمی های پریود من احساس میکنم سرد مزاج شدم تازگیا از بس به فکر این پری لعنتی ام،دکترم نمیخام برم میدونم اگه برم قرص ال دی میده که کلا چاقم میکنه

تا حالا سیپروترون کمپاند رو مصرف نکردم الان از نت اسمشو برداشتم لطفا اگه کسی مصرف کرده تجربشو بگه،

اینم بگم که فعلا قصد بارداری ندارم فقط و فقط میخام پری تنظیم بشه 

اگه میشه کمکم کنین

خدایا خودت مواظب تو دلیم باش 

سلام به همگی، من تازه با این تایپیک آشنا شدم و واقعا خوشحالم که تقریبا همه نتیجه گرفتن، منم سه روزه ویتاگنوس را با قطره شروع کردم و اگر امکان داشته باشه میخوام در کنارتون بمونم از تجربیات استفاده کنم.

2706