2726
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337005 بازدید | 6565 پست

باعث میشه فرآیند بارداری بیشتر طول بکشه

اینو دکتر گفته

یکی هم میگفت احتمال سقط و زایمان زودرس بیشتر میشه که فکر کنم اینو دکتر تشخیص میده

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستور العمل: *****دقیق بخونید***** *****نکته خیلی مهم مهم مهم : دقیق بخونید مخصوصا اندازه ها. زیاده روی نشود به هیچ وجه همون اندازه های توی دستور رعایت شود. معجون ها فقط از اول سیکل تا 15 سیکل خورده شود. و همه دستوراتو انجام بدین. نه این که فقط قسمت خوراکی رو انجام بدین. ورزش خیلی مهمه.**** ****اگه پری عقب افتاد از خوردن گرمی و معجون ها پرهیز کنید. فعالیت ورزشی شدید هم قطع کنید.***** ***دستورالعمل شماره 6 و 7 از همه مهمتره*** **** خانم های گل سعی کنید تمام نکات دستور رو رعایت کنید که نتیجه بهتری بگیرین.**** امیدوارم به زودی نی نی ها بیان تو بغلمون **** نکته هنگام لکه بینی هیچ وقت دم نوش یا گرمی و یا چیزی که قاعده آور باشه مصرف نکنید چون ممکنه لکه بینی شما مربوط به لانه گزینی باشه و اینجوری باعث سقط میشین. بذارین خون کامل و نرمال بیاد و 12 ساعت از پریودتون بگذره. بعد میتونید هر چی خواستین بخورین. حتی مصرف مسکن هم خوب نیست تو لکه بینی.**** 1- هر روز ورزش منظم حداقل 30 دقیقه در روز. ورزشی که باعث تپش قلب بشه و عرق کنید و حتما پاها توش درگیر باشن مثل پیاده روی تند. ورزش واسه عملکرد تخمدان واجبه یکی از دوستام سه تا بچه داره که واسه همه بارداریاش همون ماه اول باردارشده. با اینکه یه تخمدانش رو در اثر بارداری اولش که خارج رحمی بوده از دست داده. رازش هم این بود که قبل از اقدام یک ماه روزی یک ساعت پیاده روی سریع داشته . فقط تو دوره پری پیادهروی تون نرم تر باشه فقط 3 روزه اول بعدش میتونید روند و از سر بگیرین. 2- اگه اضافه وزن دارین حتی دو کیلو حتما کم کنید کاهش وزن اضافه قبل از اقدام بارداری شانس بارداری رو 80 درصد اضافه میکنه. چون سلول های چربی پروژستورون ذخیره میکنن و مانع تخمک گذاری مناسب میشن. من دیدم کسی بعد از 15 سال نازایی با کاهش وزن و ورزش باردار شده. 3- یک روز درمیون معجون عسل و سیاه دونه صبح خورده شود. ( نصف قاشق چایخوری سیاه دانه آسیاب شده با یک قاشق غذا خوری عسل. سیاه دونه رو به اندازه مصرف یک هفته هر هفته آسیاب کنید با عسل قاطی کنید و درشو ببندید تا هوا بهش نرسه. برای هفته بعد دوباره آسیاب کنید) ازین معجون به همسرتون هم بدین. *در اندازه ها دقت شود.* 4- معجون عسل و دارچین یک روز درمیون هر صبح خورده شود. ( نصف قاشق چایخوری دارچین با یک قاشق غذا خوری عسل) ازین معجون به همسرتون هم بدین مهم مهم مهم :(این دو تا معجون که باید از هر کدوم یه روز درمیون بخورین یعنی روزای زوج معجون عسل و دارچین . روزای فرد معجون عسل و سیاه دونه. این دو تا معجونو از اول پریود تا 15 سیکلتون بخورین. بیشتر از روز 15 نخورین. به شوهرتون هم بدین روی تحرک اسپرم و تعداش خیلی تاثیر داره یه جورایی معجزه میکنه.) 5- موقع نزدیکی هم یه بالش زیر کمر جوری که شیب دار بشه کمرتون.و بعد از اتمام کار پاها بالا تکیه به دیوار تا یک ساعت. 6- استرس ممنوع. اصلا به این فکر کنید که فعلا بچه نمیخواهین یه جورایی خودتون رو قانع کنید و بیخیال شین چون تا زمانی استرس دارین و منتظرین باردار نمیشین حتی اگه سالمه سالم باشین. ریلکسه ریلکس اقدام کنید. موقع اقدام موسیقی ملایم بزارین، لباس زیبا، شمع ، نور محیط کم باشه با آرامش زودتر نتیجه میگیرین تا اینکه مثل ماشین واسه ساخت بچه عمل کنید. به معاشقه فکر کنید نه تولید مثل 7- تا 5 روز بعد از عقب افتادن پری حق استفاده از بی بی چک و دنبال علایم گشتن رو ندارید. اصلا بهش فکر نکنید بزارید خودش شمارو خبر کنه. 8- مهم مهم مهم : در روز اول قاعدگی یک لیوان دم نوش آویشن و زیره بخورین که رحم و تمیز و گرم میکنه. ( یک قاشق چایخوری آویشن و نصف قاشق چایخوری زیره در دو لیوان آب جوش بریزین 15 دقیقه یا بیشتر دم بکشه. بعد یک لیوان میل کنید فقط هم روز اول و دوم نه بیشتر. * در اندازه ها دقت شود.* *** این دم نوش به صورت طبیعی باید درد قاعدگی رو کم کنه و مقداری خونریزی رو بیشتر میکنه اگه با درد خیلی شدیدتر از همیشه مواجه شدید مطمئنا مشکل دیگه ای دارین به پزشک زنان مراجعه کنید برای چک کردن عفونت و کیست و یا ...) 9-یه سری از خانم های تاپیک هم به این نتیجه رسیدن که خوردن کاهو برای بارداری زودتر خیلی مفید و کارسازه و این رو تجربه کردن ازونجایی هم که کاهو سرشار از مواد مفیده حتما همراه وعده های غذایی بخورین و اگه همراه با لیمو ترش باشه خیلی بهتره نکات تغذیه ای دیگه که خیلی مفیده: 1- به طور کلی تعادل رو در خوردن سردی و گرمی حفظ کنید و از خوردن گرمی زیاد و سردی زیاد پرهیز کنید. ولی در دوران قاعدگی سردی نخورین به هیچ وجه مثل سبزیجات میوه های سرد. موز تو این دوره میوه خوبیه حتما بخورین. 2- هر روز خرما مصرف شود. 3- روزی 10 عدد بادام، دو عدد گردو، دو عدد فندق بخورین. 4- هر روز یک قاشق غذاخوری کنجد خام پوست نگرفته یعنی کنجد قهوه ای بخورین حالا یا قاطی سالاد بریزین یا روی تخم مرغ یا پنیر. 6- هفته ای سه وعده برنج قهوه ای بخورین حالا یا تو سوپ بریزین خیلی خوشمزه میشه یا جوره دیگه.من معمولا تو سوپ میریزم چون مثل برنج سفید نمیتونم خوب درش بیارم بد میشه نمیتونم بخورم. 7- مواد غذایی سوپر مارکتی از کنسرو ها گرفته تا رب گوجه، چیپس و پفک- شیر و ماست پاستوریزه، سوسیس و کالباس، نوشابه ها،آب میوه ها، آب معدنی، و هر چیزی که بسته بندی کارخانه ای داره و شامل مواد نگه دارنده هست نخورین. 8- فست فود ممنوع. 9- قند و شکر ممنوع. میتونید به جاش خرما، توت خشک بخورید. یک نکته مهم: استفاده از محصولات آرایشی رو محدود کنید مثلا یک عدد ضد آفتاب کفایت میکنه تمام محصولات آرایشی دارای مواد شیمیایی اری لوازم آرایش استفاده کردم و هیچی نشد بدونید شما جون سالم در بردید و ممکنه اثرش رو بچه هامون بیاد 

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

سیاه دو نه و کنجد تاثیری روی پرولاکتین داره کسی میدونه؟

2728

سلام خانوما

من از وقتی اقدام ب بارداری کردم،پریودام حدود یک ماه عقب میوفته ،ازمایش و یونو هم رفتم مشکلی نبود

الانم هفت روزه پری نیومده،بی بی هامم منفی هس

نمیدونم چیکار کنم😞قرص ویتاگنوس برای منم خوبه استفاده کنم؟

برای اقدام به بارداری میگفتن خوبه.

خوبه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
سیاه دو نه و کنجد تاثیری روی پرولاکتین داره کسی میدونه؟

سیاه دونه پرولاکتین رو بالا میبره البته دکتر طب سنتی به من داده بود چند سال پیش 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
من امروز آمپول پروژسترون زدم دیگه اکنوگل رو قطع کنم یا ادامه بدم ؟؟

نه قطع کن 

سلام خانوما من از وقتی اقدام ب بارداری کردم،پریودام حدود یک ماه عقب میوفته ،ازمایش و یونو هم رفتم م ...

سلام 

احتمالا استرست بالاست و کلا اقدام پریود رو بهم میزنه 

آزمایش پرولاکتین دادی؟ 

بخور آگنوگل یا ویتاگنوس رو ان شاءالله که نتیجه مثبت می گیری خیلی زود 

منم سی و چهار سالمه تنبلی تخمدان هرمون مردانه ام بالاست الان بیست روزه ویتاگونس مصرف میکنم ، بیشتر برای موهای زاید صورتم ، جدیدا هم فهمیدم تیرویید پرکار دارم ک ی ماهه تحت درمانم ریزش موی شدید دارم، البته دوساله متفرمین استفاده میکنم روزی دو تا برا تنبلی تخمدان، داروی شیمیایی تا حالا استفاده نکردم حالت تهوع شدید سر گیجه و کاملا عصبی میشم واسه همین نخوردم، شش ساله مرتب ورزش میکنم تقریبا متناسبم، میخوام ویتاگونس و ادامه بدم شاید ریزش موم و موهای زایدم کم شه ، دکتر گفته اجازه بارداری نداری تا تیرویید کنترل بشه ، تو رو خدا اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه😳

منم سی و چهار سالمه تنبلی تخمدان هرمون مردانه ام بالاست الان بیست روزه ویتاگونس مصرف میکنم ، بیشتر ب ...

همون حرف دکترت 

تیروئید خیلی مهمه باید دارو بخوری تا کنترل بشه 

کنارش ویتاگنوس رو بخور 

ورزش هم بکن 3 ماه بعد آزمایش بده ان شاء الله تیروئیدت خوب بود اقدامت رو شروع کن 

2706