2726
عنوان

ویتاگنوس یا آگنوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 337008 بازدید | 6565 پست
عزيزم براي تخمدان پلي كيستيك كسي رو ميشناسيد كه از اين دارو استفاده كرده باشه و درمان شده باشه؟

بله خیلیا pco بودن و با این قرص باردار شدن 

خدا نی نی خوشکل منو صحیح و سالم بزار تو بقلم🥰🥰
اگر تهرانی یک نوبت پیش دکتر سیده سهیلا عارفی بگیر تا اون موقع هم همین قرص اگنوگل رو مصرف کن ببین چی ...

عزیزم آزمایش هورمونی روز دوم پرید بهتره یا روز چهارم؟ روز سوم سر کارم نمی تونم برم برا آز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان آزمایش هورمونی روز دوم پرید بهتره یا روز چهارم؟ روز سوم سر کارم نمی تونم برم برا آز

سلام ، 

آزمايشاى هورمونى رو روز دوم يا سوم پريود بايد بدى اگر سوم نمى تونى برى فكر مى كنم دوم بهتره 

2728

دوستان يه سوال ، خيلى جاها خوندم كسانيكه اگنوگل يا ويتاگنوس همراه با عرقيجات گياهى مثل رازيانه و غيره استفاده مى كنن ،، از روز ٥ پريود تا ٢٢ پرى مصرف مى كنن ، يعنى روز ٢٢ به بعد قطع مى كنن چون مى گن اگه احتمال باردارى باشه يه وقت مصرف اينا باعث سقط نشه ،، 

من خودم قطرشو مصرف مى كنم با رازيانه و بومادران ، چون تو اقدام هم هستم اين دوره تا روز ٢٢ پرى استفاده كردم و قطع كردم تا پريود بعدى ... اين طرز مصرف درسته ؟ اگه كسى اطلاعى داره راهنمايى كنيد ممنون .

دوستان يه سوال ، خيلى جاها خوندم كسانيكه اگنوگل يا ويتاگنوس همراه با عرقيجات گياهى مثل رازيانه و غير ...

فیروزه جان این روش هم درسته ،،تو بروشورش نوشته که مداوم مصرف بشه ولی من خودم از روز سوم پری مصرف میکردم تا پری بعدی ،،سه روز نمیخوزدم و دوباره شروع ،،ولی خیلی هاهم از روز پنج میخورن تا ۲۱ روز 

گاه زخمهایی که به‌پا داشته ام زیرو بم های زندگی را به من آموخته است 
فیروزه جان این روش هم درسته ،،تو بروشورش نوشته که مداوم مصرف بشه ولی من خودم از روز سوم پری مصرف میک ...

سلام عزيزم ممنون از راهنماييت 🙏🏼 آره درسته ،  من ولى چون تو اقدام هم هستم ترسيدم 😉 احتمالا فعلا همين روش يعنى تا روز ٢١ رو انجام بدم 

دوستانی که یائسگی زودرس دارین یا پریود نمیشین میشه بگین چطور میتونم باداروگیاهی پریود بشم ویتاگنوس و ...

سلام میگماااا .این انغوزه رو اصلا مصرف نکن چون دوزش خیلی بالاس .با همون امپول یا قرص ال دی یکاریش کن .انغوزه رو مصرف نکن  

سلام میگماااا .این انغوزه رو اصلا مصرف نکن چون دوزش خیلی بالاس .با همون امپول یا قرص ال دی یکاریش کن ...

مرسی گلی خواستم گیاهی پریود شم مثل اینکه راهی نداره

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀

دوستان من آخرين پريودم ٤ بهمن بوده تا امروز كه خبرى نيست ، حدودا ٤-٥ روز پيش بود فكر كنم بى بى گذاشتم منفى بود ، صبر كردم تا يه هفته بگذره ، تو شرح حالم گفته بودم كه از وقتى ازدواج كردم پريودم بهم ريخت ☹️ ولى الان دو ماهى بود سر وقت مى شدم ، يعنى چى خدايا نكنه دوباره نشم و بهم بريزه 😩 بعيد مى دونم باردار باشم چون هم بى بى منفى شد هم روز ١٣ پرى كه رفته بودم سونو دكتر گفت فولى مولى ندارى فقط گفت يه دونه كوچولو اونم در حد ٧ ميل كه به درد نمى خوره منم بى خيال شدم اين ماه ، ولى شروع به مصرف قطره آگنوگل كردم تا روز ٢٢ پرى ، حالا نمى دونم ممكنه بخاطر اون بهم ريخته باشه؟!! ولى با اين حال الان يه هفته اى هست همش احساس پريود شدن دارم ولى نمياد 😕

دوستان من آخرين پريودم ٤ بهمن بوده تا امروز كه خبرى نيست ، حدودا ٤-٥ روز پيش بود فكر كنم بى بى گذاشت ...

دوباره تست بده ولی فک کنم پریدت عقب افتاده باشه منم دو ماهه اگنو میخورم سه روز عقب می افته. اگنو گیاهیه طول میکشه بدن پاسخ بده. این ماه پیاز درمانی هم دارم میکنم. 

سلام بچه ها 

خوبید؟؟ 

ببخشید فرصت نکردم پست ها رو بخونم 

من چند روزه مهمون دارم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2706