2733
2734
عنوان

دوستانی که گیتار کار کردن بیان لطططفا

| مشاهده متن کامل بحث + 29504 بازدید | 48 پست

سلام هستید؟

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخ منم صداشو دارم ولی ن پول خریدشو دارم ن کلاسشو . هر وقتم پول دستم میاد میرم میبینم گرون تر شده

منی که هم پولشو دارم هم استعداد ولی مامانم اجازه نمیدع میگع اگع بری کلاس گیتار به درسات بی توجهی میکنی/:☹

2738

سلام عزیزم چه خوب که داری یاد میگیری ،منم دوست دارن شدید اما همش فکر میکنم نمیتونم انگشت هام رو روی ساز به درستی به کار بگیرم برای همین می ترسم برم کلاس ، اما با خوندن نظر دوستمون امیدوار شدم ، امیدوارم موفق باشی ، ضمنا خیلی خوبه که استعداد داری و به تنهایی موفق شدی ساز بزنی گلم 🥰🥰

من خیلی دوس دارم گیتار بزنم ولی مادر و پدرم واسم نمیخرند  کلا من براشون هیچ ارزشی ندارم  ...

عزززیزممم. منم همینطور بودم برای همین یه تابستون رفتم سرکار و با اولین حقوقم گیتار خریدم

عزززیزممم. منم همینطور بودم برای همین یه تابستون رفتم سرکار و با اولین حقوقم گیتار خریدم

سلام عزیزم ببخشید الان دارین کلاس میرین؟یاد گرفتی؟و اینکه میشه بگی اسم گیتارت چیه راضی هستی؟منم دنبال ی گیتارم ک قیمتش مناسب باشه

سلام عزیزم ببخشید الان دارین کلاس میرین؟یاد گرفتی؟و اینکه میشه بگی اسم گیتارت چیه راضی هستی؟منم دنبا ...

سلام الان بهترین گیتار ها یاماها هست گیتار c40 یاماها که خودم دارم خیلی هم عالیه 

2706