2726

دوستای قشنگم اگه گیتار کار کردین لطفا به منم کمک کنین چنتا سوال دارم من حدود یه هفتس شروع کردم به گیتار زدن ولی دیگه دارم نا امید میشم تو عوض کردن اکوردا خییلی کندم ینی بینش چن ثانیه وقفه میفته خصوصا وقتی که همزمان ریتم هم میزنم اینم بگم که کلاس نمیرم میخام خودم یاد بگیرم ار رو فیلمای اموزشی کار میکنم

ببین موسیقی خیلی تمرین میخواد...حداقل روزی یکساعت تمرین....البته به شرطیکه کلاس بری

ولی اینکه میگی ازروفیلم یادمیگیری حتماخیلی استعدادداری.....چون موسیقی بنظرم نیازبه استادوآموزش داره....ولی اگه شروع کردی وتونستی حتما میتونی ولی تمرینات بایدزیادترباشن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین موسیقی خیلی تمرین میخواد...حداقل روزی یکساعت تمرین....البته به شرطیکه کلاس بری ولی اینکه می ...

شمیم جون خداروشکر تو زمینه موسیقی خیلی استعداد دارم صدامم خوبه واسه خوندن این چند روز که کار میکنم خیلی خوب یاد گرفتم فقط مشکلم همین اکورد گرفتنه که تسلط ندارم روش ینی همزمان نمیتونم هم با دیت راستم بزنم هم با دست چپم اکورد عوض کنم این خیلی ناراحتم میکنه حس میکنم اینو اصلا یاد نمیگیرم روزی دو سه ساعت هم تمرین میکنم

شمیم جون خداروشکر تو زمینه موسیقی خیلی استعداد دارم صدامم خوبه واسه خوندن این چند روز که کار میکنم خ ...

حدس زدم استعدادت خوب باشه.....باریکلاخانمی

نگران نباش بادمیگیری....فقط حتماحتمااصولی واونجوری که یادمیده یادبگیر....یعنی انگشتاتوروسیما فشاربده که صداش واضح تمیزباشه.....میدونی عین رانندگیه...اولش نمیتونی فکرشوبکنی همزمان چندتاکاروباهم انجام لدی ولی تمرین زیاد برات راحت وروون میکنه....

برا اینکارفقط نیازبه تمرین داری .....نگونمیتونم....چون خودت داری یادمیگیری قطعا زمان یادگیریت بیشترمیشه....صبورباش

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
حدس زدم استعدادت خوب باشه.....باریکلاخانمی نگران نباش بادمیگیری....فقط حتماحتمااصولی واونجوری که ...

مرسی عزیزم خیلی بهم روحیه دادی امیدوارم با تمرین درست شه از فردا تمریناتمو بیشتر هم میکنم .شما گیتار کار کردی؟اولش مث من بودی؟ینی چه مدت کار کنم درست میشه؟

جیغ جیغیم یکم،نفسم کم میارم،کلا بی استعدادم تو خوندن😂😂

عروس خانومی من یه کانال تل گرام دارم تمرینای تقویت حنجره میذاره خیلی عالین اگه دوست داری بگو بفرستم برات

2706