2733
2734

خودم 😊 دوتا خونه دوطبقه هست تو محلمون در حد قصررررررر. بهم ارث رسیده. از کی نمیدونم😅😆😅

اجاره دادمشون😂

کاش واقعیت داشت

امضا🤔

ازدواج کردم همه میگفتن واسه پولش زنش شده.... حالا شوهر من با پول فرسنگ ها فاصله دارن از هم😒

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوش به حالت باز شایعه های خوب درموردت پخش میشه. درمورد من یکی از دوستای بیشرفم شایعه پخش کرده بود ک ...

خاک بر سرشون

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

همیشه گفتن حاملس ولی نمیخواد بگه

۲ساله ازدواج کردم از ۶ماه بعداز عروسی شروع کردن

الانم حاملم واقعا میترسم بگم بهشون  

پســــــــــری دارم شـــــ👑ـاه نداره☺     صورتی داره مـــــ🌙ـاه نداره 😉

ازدواج کردم با یکی از پسرای دانشگاه ...من اصن نمیشناختمش 😐😐

❤❤یا اله العاصین (ای خدای گناهکاران) ،گناهکارم بی دوست نیست ،بی حبیب نیست ،خدا به فکر ما گناهکارا هم بوده و اصلا درو.رومون نبسته این ذکرو داده به ماها که اگر روزی دیدیم گناه ها دلمون رو  قفل کرده و فکر میکنیم خیلی تنهاییم ی موقع سرخورده نشیم ،ناامید نشیم....با این ذکر قفل دلمونو باز کنیم  و با خدا حرف بزنیم (یا اله العاصین)...خدا همیشه مشتاقانه منتظر برگشتن ماست ❤❤
2738
میگفتن کادو تولد شوهرش سرویس خریده براش برای اینکه چشم نخورن نمیگه😒😒کوفتم برام نخریده بود هااااا

خب خوبه که تا چششون درآد 😂😂

❤❤یا اله العاصین (ای خدای گناهکاران) ،گناهکارم بی دوست نیست ،بی حبیب نیست ،خدا به فکر ما گناهکارا هم بوده و اصلا درو.رومون نبسته این ذکرو داده به ماها که اگر روزی دیدیم گناه ها دلمون رو  قفل کرده و فکر میکنیم خیلی تنهاییم ی موقع سرخورده نشیم ،ناامید نشیم....با این ذکر قفل دلمونو باز کنیم  و با خدا حرف بزنیم (یا اله العاصین)...خدا همیشه مشتاقانه منتظر برگشتن ماست ❤❤
همیشه گفتن حاملس ولی نمیخواد بگه ۲ساله ازدواج کردم از ۶ماه بعداز عروسی شروع کردن الانم حاملم واقعا ...

منم وقتی با دوس پسرم نامزد کردیم فامیلاشون گفته بودن حتما زده دختره رو حامله کرده مجبور شده بگیرتش😂😂😂 ما فقط چهارماه دوست پسر دوس دختر بودیم. تو اون مدتم فقط تو ماشین باهم مینشستیم. نمیدونم از کجا آورده بودن که من حامله م

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣
میگفتن کادو تولد شوهرش سرویس خریده براش برای اینکه چشم نخورن نمیگه😒😒کوفتم برام نخریده بود هااااا

وای خوش بحالت از این شایعه ها دوس دارم😂

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣

گفته بودن من با یکی ازدواج کردم که خونشون تو روستاست و گاو و گوسفند دارن  

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
2706