2733
2734
عنوان

آتو دارم دست خواهر شوهر

8718 بازدید | 214 پست

سلام دوستان کمکم کنین با شوهر خواهر شوهرم حرف میزدم فقط در حد حرف زدن زنش فهمید آتو دارم دستش ولی ب کسی چیزی نگف الان 1سال گذشته ولی از اونموقع باهام حرف نزده خیلی ناراحتم چند بارم ازش معذرت خواهی کردم ولی نبخشید چیکار کنم ب نظرتون من بچه بودم18سالم بود بچگی کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

18سالگی سن کمی نیس اشتباه کردی پای اشتباهت وایسا کارت واقعا زشت بوده و واقعا خانمی کرده که نگفته منم جاش بودم نمیبخشیدم

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

منم بودم نمی بخشیدم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738

وای حق داره بیچاره

تازه چقدر خانومی کرده چیزی نگفته

انقد باید ب دست و پاش بیوفتی تا ببخشه

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

خوبه به شوهرت نگفته؟یعنی دوراز جون قصدوغرضی داشتی حرف زدن خالی که طوری نیست

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2706