2737
2734

سلام دوستان.دخترمن یکسال و دوماهس

از صبح که بیدار میشه میخواد جلو چشمش باشم اگه برم توحیاط فوری میگه مامان ومیاد دنبالم نمیذاره کارامو انجام بدم

زیادم با اسباب بازی هاش بازی نمیکنه 

بیشتر دوست داره با وسایل خونه واشپز خونه بازی کنه کشوها رو بهم بریزه وچیزایی که تو یخچال وکابینت هست رو بیرون بریزه

در ضمن به رغم تلاشام واسه دوری از تلویزیون وگوشی 

همش دنبال این دوتاس البته تقصیر خودمون بود 

متاسفانه خودمو وهمسرم مدام باگوشی کار میکردیم واینم عادت کرده همش دوس داره فیلمای توی گوشی رو ببینه یا تلویزیون تماشا کنه 

من نگرانم چون شنیدم واسه بینایی تمرکز وهوششون خوب نیس

حالا شما پیشنهاد بدین چه بازیهایی انجام بدم یا چه اسباب بازی هایی براش بخرم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیز.منم پسرم دقیقا چهارده ماهشه.و اینکه با اسباب بازی اصلا بازی نمیکنه.اشکالی نداره عزیز.کابینتایی که میبینی شکستنی داری رو یا ببند با چیزی یا جمع کن بزار بالا بزار با بقیه اش بازی کنه.من که سبدای اشپزخونم یه سره تو حاله.و اینکه برعکس پسر من اصلا تلویزیون نگاه نمیکنه و گوشی موبایل فقط مواقعی که میاد پیشم میبینه دستمه میخواد اونم تا میزارم بالا دیگه چیزی نمیگه.تقصیر خودتونه که زیادی عادتش دادین.یه مدت خودتون گوشی رو ترک کنین حتما یادش میره.ان شاءالله همیشه سلامت باشه و دنبال بازیگوشی.چون بچه بازیگوش نشانه ی سلامت بچه اس.کوچولوتونو ببوسید

تمام زندگیم همسرم😘😘😘😘
2738

باهاش بازی قایم موشک و توپ بازی کلاغ پر _اتل متل ..خوندن کتاب و نقاشی با مدادشمعی درست کردن کاردستی مثلا عکسای قشنگ از مجله و روزنامه ببر و با چسب رو دفتر بچسبونید و حرف بزنید مثلا این عکس گربه اس ..صداش میو میو ..ودور برش بده نقاشی بکشه ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
سلام عزیز.منم پسرم دقیقا چهارده ماهشه.و اینکه با اسباب بازی اصلا بازی نمیکنه.اشکالی نداره عزیز.کابین ...

ممنونم عزیزم 

خدا نگهدار بچت باشه 

چشم رعایت میکنم

ی مداد و دفتر بده بهش خط خطی کنه کلی مشغول میشه. 

بهش میدم ولی ترجیح میده کتابایی که من از کتابخونه امانت گرفتمو خط خطی وخراب کنه

ضمنا میترسم مداد خطر داشته باشه

پسرمنم كه شانزده ماهست دقيقا همينطوره الآن جديدا درحد نيم ساعت با أسباب بازيهاش بازي ميكنه،اون نيم ساعت هم پنج دقه پنج دقه جمع كني درطول روز ميشه انقدر

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2706