2726
عنوان

میتونیم بچمون رو هدیه بدیم

3528 بازدید | 185 پست

سلام

من یه پسر 5/5 ساله و یه دختر 2 سال و 10 ماهه دارم 

قبل از بچه دار شدنمون روش جلوگیرمون کاندوم بود

بعد که پسرم دنیا اومد ای یو دی گذاشتم

دخترمو ای یو دی داشتم که ناخواسته باردار شدم

بعد از اون روش جلو گیرمون قرص شد که با وجود این روش من باز هم باردار شدم که اینبار 21 روز بود که از پریودیم میگذشت و من دوباره باردار شدم و به اصرار شوهرم اونو سقط کردم یکماهمم نبود

از اون بارداری 2 سال و دو ماهه که میگذره

بعد دوباره روش جلوگیرمون کاندوم شد 

الان 25 روز از پریودیم میگذره که من هنوز پریود نشدم اصولا 21 تا 23 روز بعد از پریودیم وباره پریود میشدم

اما این ماه هنوز پریود نشدم

روش جلوگیریمون کاندومه که کاندوم نه سوراخ بوده و نه پاره شده اما بی بی چک من یه هاله انداخته و دوباره شوهرم میگه تا قلبش تشکیل نشده و روح توش دمیده نشه سقطش کنیم 

من نمیخوام این موضوع دوباره تکرار بشه 

برای همین تصمیم گرفتم به دنیا بیارمش و هدیش بدم به کسی که واقعا از این نعمت محرومه

میتونیم این کار رو بکنیم

اینم بگم که من به غیر از هزینه های بزرگ کردن بچه اصلا اعصاب قوی دیگه ندارم 

خدایا ممنونم که دعاهای خیرم رو مستجاب میکنی ممنونم که منو به آرزوهای 

مطمئنی بعدش میتونی ازش دل بکنی؟؟

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه نمیتونم دل بکنم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

اگه یه روزی اون بچه این موضوع رو بفهمه دیگه ادم سابق نمیشه 

داغون میشه

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
2706