2726
عنوان

نشت كيسه اب يا ترشح

| مشاهده متن کامل بحث + 6589 بازدید | 36 پست

عزیزم اولا اروم باش . دوما برو دستشویی خودت و خوب خالی کن و بعد خوب بشور و خشکه خشک کن . بعد یه دستمال زا پد بهداشتی بذار و تو خم سرفه کن چند بار بعدش نگاه کن ببین پد خیس شده ؟ . ولی در کل نگران نباش منم توهم نشت کیسه اب زیاد میزنم 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
نه احتمالش خیلی پایینه.نگران نباش.منم حامله بودم همش توهم میزدمو نگران بودم

جدي 

خداكنه😔

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدي ؟؟  نه اينجوري نبود فقط ببخشيد همش حس ميكنم چيزي ازم مياد  بعدش ديدم اينطوري شدم ال ...

یکبار تویه تاپیکی یکی ازبچه هاگفت..دکتربهم گفته یه شرت سیاه بپوش اگر اون مایعی که ازت خارج شد اگر روی شرت سیاه رنگش سفیدشد پس ترشحه ونگران نباش..اما اگر بی رنگ بود وسفید نشد ..برو بیمارستان برای معاینه..اینشالله که چیزی نیست ونگران نباش..کلا ما باردارا تَوَهم نشتی کیسه آب داریم

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏

تو بارداری ترشحات خیلی زیاد میشه.هنوز عادت نداری عزیزم.اینا همش ترشحه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2728
عزیزم اولا اروم باش . دوما برو دستشویی خودت و خوب خالی کن و بعد خوب بشور و خشکه خشک کن . بعد یه دستم ...

چشم 

ممنونم 

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
با معاينه ميفهمن؟؟

بله یه کاغذ هست روی ترشحات میزارن از روی تغییر رنگش میفهمن یا مایع را زیر میکروسکوپ میزان میبینن و یا دستگاه معاینه برات میذارن و اگر خروج مایع از دهانه رحم باشه مستقیم میبینن

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
یکبار تویه تاپیکی یکی ازبچه هاگفت..دکتربهم گفته یه شرت سیاه بپوش اگر اون مایعی که ازت خارج شد اگر رو ...

اره منم همش هر روز يك استرسي دارم

انشاالله واسه هيچ ماماني مشكلي پيش نياد

من والا هفته سی و نه کیسم پاره شد هیچکدوم از این ویژگیارو نداشت

پس چجوری بود..میشی بگی لطفا ..

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏
چشم  ممنونم

چشمت بی بلا . منم همش توهم میزنم و دکترم و دیونه کردم 😉

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
اره منم همش هر روز يك استرسي دارم انشاالله واسه هيچ ماماني مشكلي پيش نياد

اینشالله🙏🙏

شاید عرق کردی. لباستو عوض کن و استراحت کن.

نميدونم

اخه تا حالا راه هم ميرفتم در اين حد نبود 

پارگی که یهو خارج میشه.  نشتی همینطوره.  منم یه ماه پیش زایمان کردم.  نشتی داشتم.&nb ...

علايم نشتي رو ميشه بگين ؟؟

پس چجوری بود..میشی بگی لطفا ..

یه مایع بی رنگ و بی بو بود که اول آرومو قطره قطره تا رون پام اومد پایین.بعد رفتم حموم دوش بگیرم برم بیمارستان تو حموم کل کیسه آب یهو خالی شد.بااینحال اولا تو ماه های اول احتمال نشتی بی نهایت ضعیفه.در ثانی رطوبت اون ناحیه میتونه ترشح یا عرق باشه مخصوصا که تپل میشی بیشتر عرق میکنی.من حتی چندبار بخاطر نگرانیم رفتم سونو دادم گفتن کیسه هیچ مشکلی نداره.بااینحال راهکارش همون بود که دوستمون گف که یه پد بذارین و سرفه کنین یا خم شین ببیین بلافاصله خیس میشه یا نه.حتی اگه نشتی باشه با مصرف آب و اینا قابل کنترله.پس آب زیاد بخورین چون هم عفونت ادراریو درمان میکنه،هم اگه خدای نکرده نشتی پیش بیاد کیسه بی آب نمی مونه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706