1464
1411
عنوان

نشت كيسه اب يا ترشح

810 بازدید | 36 پست

سلام 

بچها من امشب يكم راه رفتم و كمي هم وايستادم

اومدم خونه ديدم لباس زيرم خيسه

خيلي نگرانم لطفا راهنمايي كنيد 😔

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻
لباس زیرتو عوض کن یه ساعت دیگه بشین ببین بازم خیس میشه . رنگش مثلا صورتی یا سبز یا بنفشِ ساده باشه ک ...

رنگ نداشت نه بو هم نداشت فقط به بعد از فعاليت ديدم اينطوري هستم😔

❤خدا جونم لطفا حواست به منو ني ني باشه❤لطفا واسه سلامتي ني ني من صلوات بفرستين🙏🏻

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

مایع آمنیوتیک مثل خون پریود جهنده خارج میشه و داغه ... بوی منی هم میده. 

جدي ؟؟ 

نه اينجوري نبود فقط ببخشيد همش حس ميكنم چيزي ازم مياد 

بعدش ديدم اينطوري شدم

البته موقع استراحت نه

1436

نه احتمالش خیلی پایینه.نگران نباش.منم حامله بودم همش توهم میزدمو نگران بودم

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش  و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
1447
اگر ادامه پیدا کرد حتما برو اورژانس زنان معاینه بشین

با معاينه ميفهمن؟؟

عفونت نداری؟  من ی, بار اینجور شدم تو بارداری رفتم دکتر گفت عفونت قارچه

نه عزيزم ندارم 

مایع آمنیوتیک مثل خون پریود جهنده خارج میشه و داغه ... بوی منی هم میده. 

من والا هفته سی و نه کیسم پاره شد هیچکدوم از این ویژگیارو نداشت

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش  و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
نه عزیزم ترشحات طبیعیه ولی برای احتیاط با دکترت مشورت ون حتما

١ شنبه وقت دارم 

اما تا موقع ميميرم از استرس

1474

عزیزم اولا اروم باش . دوما برو دستشویی خودت و خوب خالی کن و بعد خوب بشور و خشکه خشک کن . بعد یه دستمال زا پد بهداشتی بذار و تو خم سرفه کن چند بار بعدش نگاه کن ببین پد خیس شده ؟ . ولی در کل نگران نباش منم توهم نشت کیسه اب زیاد میزنم 

به دنیا نیامده‌ایم که چوب قضاوت به دست بگیریم و سر هر راه و بی‌راهی مردم را قضاوت کنیم. ما مرکز دنیا نیستیم‌، حتی اگر این به نظرمان برسد. ما لبریز از اشتباهات و کمبود‌هایی هستیم که دیگران را به خاطرش تحقیر می‌کنیم..
نه احتمالش خیلی پایینه.نگران نباش.منم حامله بودم همش توهم میزدمو نگران بودم

جدي 

خداكنه😔

جدي ؟؟  نه اينجوري نبود فقط ببخشيد همش حس ميكنم چيزي ازم مياد  بعدش ديدم اينطوري شدم ال ...

یکبار تویه تاپیکی یکی ازبچه هاگفت..دکتربهم گفته یه شرت سیاه بپوش اگر اون مایعی که ازت خارج شد اگر روی شرت سیاه رنگش سفیدشد پس ترشحه ونگران نباش..اما اگر بی رنگ بود وسفید نشد ..برو بیمارستان برای معاینه..اینشالله که چیزی نیست ونگران نباش..کلا ما باردارا تَوَهم نشتی کیسه آب داریم

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏

تو بارداری ترشحات خیلی زیاد میشه.هنوز عادت نداری عزیزم.اینا همش ترشحه

عزیزم اولا اروم باش . دوما برو دستشویی خودت و خوب خالی کن و بعد خوب بشور و خشکه خشک کن . بعد یه دستم ...

چشم 

ممنونم 

1457