2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اول و و سط و آخر ماه قمری نزدیکی برای بچه دار شدن جایز نیست به جز ماه رمضان که بچه دار شدن در هر روز از آن بسیار ثواب دارد.
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت
2714
`به نظر من وقتی کسی کارش خیلی ضروریه و پیغمبر هم فرموده ازدواج کنید تا نسل مسلمانان زیاد بشه یکی مثل من بیچاره که 2سال هست منتظرم و ماه قبل ای وی اف نا موفق داشتم و دکتر بهم گفته این ماه شاید طبیعی باردار شی و باید نزدیکی داشته باشم یک استغفار میکنم و کارمو انجام میدم چون به قصد لذت که نیستش که واسه یک نینی هست که من واقعا از خدا میخام منو ببخشه
خدایا هزاران مرتبه شکرت که بالاخره منم مادر شدم.
منم این سوالو داشتم و2سال پیش چون ناباروری دارم ومصرف داروهام با محرم همزمان شد وطوری شد که روز عاشورا 24 ساعت بعد از تزریق آمپول میشد که باید نزدیکی میکردم که خیلی ناراحت بودم از مرکز پاسخگویی سؤالات شرعی سؤال کردم گفتند چون به خاطر بقای نسله وقصد توهین وبی حرمتی نیست مشکلی نداره حتی ظهر عاشوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام به همه دوستای گلم. خانوما من حوزه درس خوندم و با اطلاعاتی که در این مورد دارم، هیچ شبی در سال کلاً حرام نیست . ولی بعضی شبها مکروهه .و از اون شبها بعضیاش کراهتش شدیده مثل شب نیمه شعبان که اونا هم به خاطر اینه که بچه یه چیزی میشه مثلاً اگر در شب نیمه شعبان نزدیکی بشه و بچه ای بوجود بیاد، اون بچه فاجر و ستمکار و ظالم میشه. در شب عید قربان باشه، بچه 6 انگشتی و ناقص میشه و ...
بعضی از روزای هفته و بعضی اوقات روز هم کراهت داره.

هیچ کدوم از این ها حرمت تام نداره.

می تونین اینا رو از کتاب حلیةالمتقین (آداب زفاف ) ببینین، کامل نوشته. توی کتاب ریحانه بهشتی هم به طور کامل نوشته.هر دو کتاب، معروفه و راحت می تونین پیدا کنین . اگر هم خواستین و حوصله داشتین، من همه رو براتون همین جا مینویسم. فقط بهم ایمیل بزنین چون ممکنه پیداتون نکنم.
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
یا مقاربت جنسی در ماه محرم اشکال دارد؟ اگر همسر خیلی به این کار اصرار داشته باشد..؟ در کل چه شبهایی نزدیکی اشکال دارد؟؟؟آیا در حالتی حرام هم هست؟ جواب مقاربت جنسی در ماه محرم هیچ اشکالی نداره. هیچ شبی این عمل حرام نیست اما در بعضی شب ها و زمان ها جماع کراهت داره : 1- جماع در شب و روزى که ماه و خورشید گرفته است. 2- هنگام غروب خورشید. 3- هنگام طلوع فجر تا طلوع آفتاب. 4- شب اول ماه غیر از ماه رمضان. 5- در شب آخر ماه. 6- جماع بعد از احتلام در خواب. 7- جماع در اتاقى که بچه‏اى وجود داشته باشد. 8- نگاه کردن به فرج هنگام جماع. 9- جماع به صورت عریان. 10- جماع در زیر آسمان. 11- جماع رو به قبله و پشت به قبله. 12- هنگامى که شکم پر است. 13- جماع در جایى که کودکى باشد که به آنها نگاه کند یا سر و صداى آنها را بشنود، هر چند چیزى متوجه نشود. 14- جماع در فرصت بین اذان و اقامه نماز که مخصوص اعمال عبادى است. 15- جماع بدون وضو یا غسل. 16- جماع در شب عید قربان. 17- جماع در شب عید فطر.
2706