2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزند دار شدن در ماه محرم و صفر از دیدگاه اسلام: مجامعت با همسر برای فرزند دار شدن در غیر از ایام حیض و نفاس و در حال احرام و روزه یا موارد ثانوی دیگر حرام نمی باشد. «مجامعت در ماه های محرم و صفر و ایام شهادت و سوگواری حرمت شرعی ندارد، بلی این یک نوع احترام به پیشوایان دینی محسوب می شود، همچنان که معمولاً افراد در مرگ عزیزانشان به احترام آنها مدتی از مجامعت کناره می گیرند.» اما حامله شدن و انعقاد نطفه در شبهای عید فطر، قربان، نیمه شعبان، اول، وسط و یا آخر ماه مکروه است. اما در اینکه در ایامی مثل ماه محرم و صفر، ماه مبارک رمضان، ایام ولادتها و شهادت ائمه(ع) بارداری در آن ایرادی ندارد، شما می توانید در هر ماهی غیر از روزهای نهی شده باردار شوید و از دیدگاه دین وشرع، هیچ اشکالی ندارد و هیچ تأثیر منفی روی فرزند نمی گذارد.
2728

سلام دوستان 

یکی از دوستام منو ترسونده که اگه تو کل محرم رابطه داشته باشی و بچه تشکیل بشه اون بچه در اینده زناکار میشه خاستم ببینم این صحت داره که نباید توی محرم کاری کرد

یا فقط یه روزای خاصی از محرم نباید کاری کرد

جون من در حال اقدامم نمیشع که یک ماه عیچ کاری نکرد

خدایا به حق همین ماه عزیز خودت حاجتمو بده هرچی صلاحه برام همون رو بخواه🙏
سلام به همه دوستای گلم. خانوما من حوزه درس خوندم و با اطلاعاتی که در این مورد دارم، هیچ شبی در سال ک ...

سلام خوبید شما من ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید پسر من ۳۳ روزه اس که فردا ۱۳ محرمه وقت ختنه براش گرفتم که به امید خدا برم ختنه اش کنم ولی میگن گناه داره منم موندم چکار کنم میخوام قبل چهل روزمون پسرم وختنه کرده باشم ؟؟؟؟

سلام خوبید شما من ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید پسر من ۳۳ روزه اس که فردا ۱۳ محرمه وقت ختنه براش ...

سلام عزیزم. تا جایی که من اطلاع دارم و الانم جهت اطمینان سرچ کردم،هیچ روز خاصی جهت مستحب بودن یا یا حرام بودن ختنه ذکر نشده. با خیال راحت برید و کارتون رو انجام بدین. ان شاالله زیر سایه امام حسین علیه السلام سلامت باشه

من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
سلام دوستان  یکی از دوستام منو ترسونده که اگه تو کل محرم رابطه داشته باشی و بچه تشکیل بشه اون ...

سلام. توروخدا این شایعات رو رواج ندین. همین چیزارو به اسلام می بندن که همه زده میشن. فقط یه روزای خاصی توصیه شده که بهتره نزدیکی انجام نشه. نه کل محرم و صفر

من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
2706