2733
2734

🔴 فورى

توجه              توجه

قبل از هر چیزی تسلیت عرض میکنم خدمت تمام همشهریان عزیزم و از خداوند متعال خواهان صبر و شکیبایی رو برای این عزیزان خواهانم

اسکانی با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر واقع در روستاه توابع کرمانشاه کاملا امن و رایگان در اختیار مردم بزرگوار شهرستان های زلزله زده کرمانشاه قرار میدهیم

دوستان خواهش میکنم این متنو در تمام گروه ها و کانال هاتون قرار بدید

بنده ملکی در اطراف کرمانشاه دارم که حدود۲هزار متر، دارای اب برق و سیستم گرمایشی هست

دوستانی که نیاز دارن مادر خدمتوشون بدونه هیچ وجی هستیم و تا زمانی که دوس داشته باشن میتونن در این مکان زندگی کنند

09195850150

09303226519

09371273383

نوری

من سیوان امینی یک ساختمان خالی دارم و همچنین خانه باغ واقع در سریاس هه‌والان که جای بیش از دو خانواده هست دارم لطف کنید چناچه هر خانواده ای از زلزله زدگان احتیاج دارد با دل و جان در خدمتشان هستم شماره تلفن 09188331875

با سلام اینجانب یک خانه در روستای بندره در شهرستان پاوه دارم که تمامی امکانات در آن موجود میباشد و اگر خانواده زلزله زده ای باشد آن را تا هر زمان ممکن در اختیارشان می گذارم.

شماره تماس👇

پوریا میری: ۰۹۱۸۹۹۵۳۶۰۴

باسلام وخسته نباشید، اینجانب مرتضی نادری یک منزل کامل را حاضرم در یک خانواده متاهل وزن وبچه دار زلزله زده در اختیار بگذارم ،از دوستانی عزیزی که به مناطق زلزله زده جهت کمک رسانی میروند خواهشمندم یک خانوده بی سرپناه را همراه خود بیاورند،

آدرس:زمین شهری کوچه هورامان نهم اولین منزل سمت راست

شماره تماس

۰۹۱۸۷۲۷۵۲۸۱

سلام یه ویلا دارم تو قم حدود٢۰۰نفر توش جا میشن از زلزله زدگان هرکی خواست تشریف بیارن خرجشونم با خودم فقط خبر بدن بهم👤قاسمی

📞📱0912 834 2241

با سلام و خسته نباشید. یک باب خانه ویلایی در شهر کنگاور دارم با کمال میل  آن را در اختیار زلزله زدگان استان کرمانشاه میگذارم.

👤علی خزایی کیا

📞📱0918 814 5542

طبقه دوم منزل رو‌ در اختیار  همراهان زلزله زدگان  وهرکدام از مصدومان  ترخیص شده ازبیمارستان میزارم  تقاضا میکنم  برمن وخانواده ام منت بگذارند   به منزل فقیرانه این حقیر درصورت نیاز برای استراحت تشریف بیارن.....کرمانشاه..میدان شهناز ساکن هستم     وسیله نقلیه اگه ندارین میام دنبالتان

خاک زیر پای تمام هم زبان هام هستم

👤رسول محمدی

📞📱0918 918 4219

ما هم خانه داريم در خدمت مردم هستيم

منوچهر سیفی

👤منوچهر سيفي

📞📱0918 131 6246

باسلام یک ساختمان دارم در شهرستان ایوان روستای گاوسوار که میتونم در اختیار زلزله زده ها بگذارم باتشکر 👤بهزاد غلامی

📞📱0918 941 2648

سلام یک باب خانه دارم واقعه در شهرک تعاون کرمانشاه میتونم در اختیار همراهان بیماران بزارم با تمام تجهیزات درخدمتتون هستم

👤پیمان طهماسبی

📞📱0937 922 4557

سلام بنده یه هموتن کرد هستم دراسلامشهر تهران منزلم دراختیارزلزله زدگان میباشد

👤وحید موشاخانی

📞📱0919 424 0530

سلام من کورد صحنه ام یه واحد خونه تو تهرانسر دارم میزارم دراختیار همراهان زلزله زدگان

👤علی رحیمی

📞📱0912 889 7548

با سلام، من كورد اسدآباد هستم، یك خانه در روستای بیتروان كه قابلیت پذیرش سه خانواده را داره در اختیار هم وطنان زلزلە زده كرماشان میزارم.

👤محسن كاویانی

📞📱09182042964