2410
2553
عنوان

بیایید مشورت کنیم برای بچه های زلزله زده چه کارهایی میشه کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 19 پست
شما کجایی مگه

قصرشیرینم

عامل همه مشکلات تکه گوشتی ست که در دهان قرار دارد و طول آن در بعضی مواقع به ۲متر نیز     میرسد.زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند.   هر چی میکشیم از ترس زبونِ لعنتیِ مردمه                                                  

عامل همه مشکلات تکه گوشتی ست که در دهان قرار دارد و طول آن در بعضی مواقع به ۲متر نیز     میرسد.زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند.   هر چی میکشیم از ترس زبونِ لعنتیِ مردمه                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان مهمترین چی یه سر پناه گرم هست براشون 

بله همینطوره من توو مرکز زلزله زندگی میکنم شرایطمون خیلی سخته نه چادر برای ما کافیه نه کانکس نه هیچ چیز دیگه ای ما فقط به خونه هامون نیاز داریم شهرما شهر بسیار فقیری هست مردم توانایی ساخت خونه هاشونو ندارن.امیدوارم دوستان گلمون به داد ماها برسن.فردا پس فردا که تابستون بیاد مارو عقرب و انواع جانور میخواد مارو نیش بزنه این همه بچه های طفل معصومو چیکار کنیم 😢😢😢😢😢😢

2456
بله همینطوره من توو مرکز زلزله زندگی میکنم شرایطمون خیلی سخته نه چادر برای ما کافیه نه کانکس نه هیچ ...

شما فکر میکنین چندتا از بچه ها رو میزارن من ازشون نگهداری کنم؟ تا هر وقت که شرایط مساعد شد .یک طبقه خونمون خالیه

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی