2726

برخلاف باور خیلیها، امروز روز جهانی کودک است. روی صفحه یونیسف میتوانید تاریخ روز جهانی کودک را ببینید که 20 نوامبر یعنی امروز است.

با توجه به شرایط پیش آمده، برای بچه های زلزله زده میشه چه کارهایی کرد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کمک به ساخت خونه ، بیمارستان و خانه بهداشت ، مدرسه

تهیه لباس مناسب و گرم ، اسباب بازی و کتاب 

تهیه مواد غذایی سالم و مقوی

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
کمک به ساخت خونه ، بیمارستان و خانه بهداشت ، مدرسه تهیه لباس مناسب و گرم ، اسباب بازی و کتاب  ...

دیشب به شوهرم میگم بنده خداها همش نمیشه که کنسرو بخورن ... بدتر مریض میشن

😔😔😔😔

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
دیشب به شوهرم میگم بنده خداها همش نمیشه که کنسرو بخورن ... بدتر مریض میشن 😔😔😔😔

نه فقط کنسرو نمیخورن غذای گرم هم دارن پخش میکنن ساندویچ هم همینطور بهشون چراغ هم دادن بعضیاشون غذا میپزن

کاش قبل از بلا به فکر ساختن بناهای ضد زلزله بودن،ایران کلا رو گسله و هرآن ممکنه هرجایی رخ بده...😕&n ...

حق کودکان داشتن رفاه مناسب هست و این که از اول خونه خوب مدرسه خوب بهداشت خوب و ...داشته باشن که تو زلزله و حوادث طبیعی دچار کمترین آسیب بشن و وقتی هم دچار آسیب شدن بودجه و برنامه ریزی لازمه، سریع برای بازسازی خونه و مدرسه و مرکز بهداشت اونا اختصاص داده بشه. تا به حالت عادی برگردن.

به نظر من حضور روان شناس های مجرب مثل حضور پزشک و پرستار و امداد گر هم در این موارد لازم و ضروری هست. چون شنیدم هنوز که هنوزه حادثه دیدگان زلزله بم از نظر روانی به حالت طبیعی برنگشتن.

💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝

دیشب نزدیک بود باد و بارون چادرمونو از جا در بیاره.

عامل همه مشکلات تکه گوشتی ست که در دهان قرار دارد و طول آن در بعضی مواقع به ۲متر نیز     میرسد.زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند.   هر چی میکشیم از ترس زبونِ لعنتیِ مردمه                                                  
2706