2733
2734
عنوان

کم کاری تروئید

159 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من قبل بارداریم tsh5بود و دکتر بهم دارو داد روزی دو تا قرص ناشتامیخوردم عددش خیلی پایین رفت و پر کار شد 0/06دیگ نرفتم دکتر و یدفعه باردار شدم تا زه آزمایش دادم تو 6 هفته هستم تورو خ ا راهنماییم کنید خیلی میترسم رو نی نی تاثیر بزاره 

یعنی برای ۵روزی ۲تا قرص بهت داده بود؟!!خیلی دوزش بالاس منم تیروئیدم رو نه بود بعد شد ۵یا۶گفتم میخوام برم اقدام از یه نصفه قرص کرد یه قرص.. به نظرم حتما برو آز ولی فکر کنم آز تیروئید جز آزهای روتین بارداریه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر درخواست دوستیمو قبول کن یه چیز بهت بگم

جواب آزمایش جدیدت چند شده؟
فکر کنم فعلا تا وقتی نوبتت بشه که یه دکتر خوب ویزیتت کنه روزی 1 دونه بخوری خوب باشه. من tshم 24 بود که روزی 1.5 تا میخورم الان 2 هست. تو 2 تا برات خیلی زیاد بوده. از یه دکتر غدد خوب نوبت بگیر.

2731
میترسم تا جوابو بگیرم اتفاقی برا جنینم بیفته بعد سه سال باردار شدم دوس ندارم از دستش بدم یا اتفاقی ب ...

آخی عزیزم دقیقا منم داره سه سال میشه. می فهممت. ان شاالله که چیزی نمیشه همون خدایی که دادتش خودشم ان شاالله حفظش میکنه به خودت استرس وارد نکن

2738