2733
2734
عنوان

تصفیه آب خانگی

199 بازدید | 14 پست

این روزا خیلی مسئله آب موضوع مهمی هست. چون  بیش از 60 درصد وزن بدنمون از آبه. و بیشتر قسمت های بدنمون 

از مغزو و خون و ... از آب تشکیل شده

تعداد رای : 5
نظرسنجی
بلی
4
80%
خیر
1
20%
قصد دارم استفاده کنم
0
0%
هرگز استفاده نمی کنم
0
0%
جوی  

وای من فکر میکردم الان همه داشته باشن دیگه

ما و فامیلامون ۱۰ سال پیش تصفیه آب نصب کردیم

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آره ولی معلوم نیست واقعا کی درست میگه

من هم دستگاه تصفیه آب تهیه کردم چند ماهی میشه مارکش آکوا پرو هست

تو این وضعیت کرونا هم خوبه چون مدام بطری آب معدنی نمیخریم چون کلی هم باید اونو بشوریم بعد بذاریمش یخچال

من از این سایت خریدم ، آدرس سایت پاک آب هم برای خرید دستگاه تصفیه آب اینه : 

pak-ab.com

پاک آب ، امکان خرید دستگاه تصفیه آب اورجینال برای سلامتی خانواده

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین مارک و مدل‌های دستگاه تصفیه آب خانگی رو معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟

برای خرید بهترین دستگاه‌های تصفیه آب، به فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی مدرن تکنیک مراجعه کنید.

سلام من از سایت آکوانوین خرید کردم قیمت هاشون خیلی خوب بود و نمایندگی دستگاه تصفیه آب تایوانی توی تهرانن-ارسال و نصبشون هم رایگانه. همه برندهای خوب هم دارن. اینم ادرس سایتشونه aquanovin.com  کلا برندهای خوب تصفیه آب آکوا پرو و سی سی کا و سافت واتر هست انگار که از همه بهتره من تحقیق کردم قیمت هاشون یکم با هم فرق داره.

2706