2410
2553
گذاشتی تو خماری و رفتی

بچه ها چرا باورتون نمی شه اینقدر عجیبه ؟ گفتم شده یعنی شده دیگه ... چند بار تاییدیه می گیرین . بچه ها جونم این راها اثر داره تعجب نکنین . رسیدگی مهمه . به سلولا هم از دورن بدن و خون هم از بیرون و از طریق پوست مواد مغذی برسه وقتی مواد مورد نیاز در اختیار سلول باشه رشد می کنه . مثل گیاهی که نور و اب و افتابش رو به راهه . هم خوب تغذیه کنین که مواد موثره بره تو خون و از طریق خون به ریشه مو برسه هم از بیرون روغن ها و گیاها رو بزنین که از طریق پوست چون راهش به ریشه مو نزدیکه می رسه به فولیکول و استفاده می کنه و از کارخونه اش مو بیرون می ده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا من هیچ اثری نکرده از همین نی نی سایت گفتن با وازلین قاطی کن بزن..منم با وازلین زدم ولی اصلا ...

خیلی تاثیر داره ولی باید دوماه پشت سرهم بی وقفه بزنی بعدشم با وازلین نه باروغن نارگیل طبیعی قاطیش کن

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  
2456
جدی؟ از عطاری خریدی؟ چند تومنه ؟

عطاری گفت تنها روغنی که برای مژه می شه فندقه نمی دونم حدود 12 تومن بود انگار گفت روغنا نباید بره تو چشم نیم ساعت بعد چشمتو بشور که روغن داخل نره

2714
اخه اینجا یکی گفت لا وازلین قاطی کرده

نع اثرکرچک با نارگیل دوبرابر میشه وازلین همش شیمیاییه اما نارگیل طبیعیه از همین الان امتحان کن من که نتیجه گرفتم ایشالا شماهم بگیری

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه