2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
پس چرا من هیچ اثری نکرده از همین نی نی سایت گفتن با وازلین قاطی کن بزن..منم با وازلین زدم ولی اصلا ...

یه مدت طولانی باید بزنی

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......

من زدم برای من تاثیری نداشت زود ول کردم. ولی دوستم مدت طولانی میزد رشد ابرو و مژه‌ خاش فوق العاده بود. اون به مژه هاشم میزد. مژه هاش دوبرابر شده بودا

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣
2714
من می خواستم مژه هام تاراش ضخیم بشه چند وقته شبا روغن فندق به پلکم می زنم الام مژه هام خیلی بلند شده ...

چه مدت استفاده کردین؟واقعا بلند شده مژه هاتون؟

میشه برا سلامتی خودمو  نی نیم صلوات بفرستین  
من می خواستم مژه هام تاراش ضخیم بشه چند وقته شبا روغن فندق به پلکم می زنم الام مژه هام خیلی بلند شده ...

واقعا بلند شده؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2706