1147
1226

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
پس چرا من هیچ اثری نکرده از همین نی نی سایت گفتن با وازلین قاطی کن بزن..منم با وازلین زدم ولی اصلا ...

یه مدت طولانی باید بزنی

چه سرنوشت غم‌انگیزی که کرم کوچک ابریشم.....تمام عمر قفس می‌بافت...ولی به فکرپریدن بود......

من زدم برای من تاثیری نداشت زود ول کردم. ولی دوستم مدت طولانی میزد رشد ابرو و مژه‌ خاش فوق العاده بود. اون به مژه هاشم میزد. مژه هاش دوبرابر شده بودا

کتاب بخوانید و برقصید. این دو هیچگاه به کسی آسیب نمیرسانند. ولتر😍😍😍😘😗🐵🐒🐕🐩🐃🐗🐃🐽🐷🐥🐣
من می خواستم مژه هام تاراش ضخیم بشه چند وقته شبا روغن فندق به پلکم می زنم الام مژه هام خیلی بلند شده ...

چه مدت استفاده کردین؟واقعا بلند شده مژه هاتون؟

میشه برا سلامتی خودمو  نی نیم صلوات بفرستین  
8
من می خواستم مژه هام تاراش ضخیم بشه چند وقته شبا روغن فندق به پلکم می زنم الام مژه هام خیلی بلند شده ...

جدی؟ از عطاری خریدی؟ چند تومنه ؟

به هیچکس اعتماد نکن ..اینجوری زندگی امن تره
1167
گذاشتی تو خماری و رفتی

بچه ها چرا باورتون نمی شه اینقدر عجیبه ؟ گفتم شده یعنی شده دیگه ... چند بار تاییدیه می گیرین . بچه ها جونم این راها اثر داره تعجب نکنین . رسیدگی مهمه . به سلولا هم از دورن بدن و خون هم از بیرون و از طریق پوست مواد مغذی برسه وقتی مواد مورد نیاز در اختیار سلول باشه رشد می کنه . مثل گیاهی که نور و اب و افتابش رو به راهه . هم خوب تغذیه کنین که مواد موثره بره تو خون و از طریق خون به ریشه مو برسه هم از بیرون روغن ها و گیاها رو بزنین که از طریق پوست چون راهش به ریشه مو نزدیکه می رسه به فولیکول و استفاده می کنه و از کارخونه اش مو بیرون می ده

پس چرا من هیچ اثری نکرده از همین نی نی سایت گفتن با وازلین قاطی کن بزن..منم با وازلین زدم ولی اصلا ...

خیلی تاثیر داره ولی باید دوماه پشت سرهم بی وقفه بزنی بعدشم با وازلین نه باروغن نارگیل طبیعی قاطیش کن

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  
جدی؟ از عطاری خریدی؟ چند تومنه ؟

عطاری گفت تنها روغنی که برای مژه می شه فندقه نمی دونم حدود 12 تومن بود انگار گفت روغنا نباید بره تو چشم نیم ساعت بعد چشمتو بشور که روغن داخل نره

1241