2733
2734

روی سخنم با اونایی هس که دچار استرس و اضطراب و یا افسردگی شدید نیستن....

ولی میرن دکتر... و پزشک معالج سریع این داروهارو تجویز میکنه.... 

راحت رو نیارید به این داروها.. مغزتون مختل میشه در درازمدت.. همش کسلید بیحالید..

عوضش ورزش کنید، برقصید

خودتونو مشغول کاری کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم كسي كه مشكل افسردگي اضطراب داره 

كارش با رقص حل نميشه 

درسته كه قسمت زياديش دست خود آدم و روحيه و انرژي مثبته

اما آدم بيمار نياز به كمك داره در درجه اول روان درماني

خدايا شكرت 🙏🏻
2738

رقص . شنا. و کارهایی از این دست تا حدی جواب میده .. 

متاسفانه خیلی ها  افسردگیشون ژنتیکی هست  و معمولا این روشها کمتر روشون تاثیر داره .. 

خیلی ها هم  حالت افسردگی شون شدید هست و ناچار به استفاده از دارو هستن .. 

خیلی ها هم شیطان زده میشن و از طریق دعا ( البته دعاهای قرانی مدنظر بنده هست)   باید اقدام به درمان کنن .. 

علتهای دیکه  نظیر چشم زخم هم واقعیت و صحت دارد .  

والا من همش مشغولم ورزشم میکنم اما اضطراب دارم و دائم الاسترس دکترم رفتم دارو داد نخوردم حوصله دا ...

من هم استرس دیوونه ام کرده بود از لحظه ای که از خواب پا میشدم تا زمانی که میخوابیدم دلشوره داشتم رفتم دکتر بهم فلوکستین داد من هم مثل شما نخوردم تا باردار شدم و زایمان کردم اوضام خیلی بدتر شد دوباره رفتم دکتر دیگه ایندفعه دعوام کرد گفت برای چی دارویی که میدم نمیخوری شروع کردم به خوردن خداییش انگار معجزه تو زندگیم اتفاق افتاد از اون همه زجر نجات پیدا کردم در صورتی که خیلی هم مشعولم بچه کوچیک  سرکار رفتن کلاس خصوصی کار خونه خرید و...

نه لطفا اين حرف رو نزنيد. بِنَا به دلايلي مثل شوك، غم و غصه و فشار كاري يا مصرف زياد بعضي داروها هورمونهاي بدن درست كار نميكنن و اين فرد حتما بايد بره پيش روانپزشك يا روانشناس. حالا اگه نميره مشاوره حتما بايد دارو بخوره چون اگه اينكار رو نكنه نا خودآگاه رو مياره به سمت اعتياد. اگه همسر من دارو ميخورد الان اينهمه استرس نداشت كه هم منو عصبي و افسرده كنه و هم خودش دست از سر اين قليون لعنتي بر ميداشت كه داره جونش رو ميگيره. مصرف داروي اعصاب مكمل هستش يعني بايد در كنارش  ورزش، سفر و رقص داشته باشيد . و مصرف و قطع كردنش حتما زير نظر پزشك باشه. 

🌷خداوندا كمكم كن تا درهايى كه به رويم ميگشايى ، ندانسته نبندم. و درهايي را كه به رويم ميبندى را به اصرار نگشايم.🌷

افسردگي يه بيماري ه كه نمود جسمي هم داره يعني توي مغز قسمتهايي دچار مشكل ميشن 

بعد چه جوري بيماري رو با رقص درمان كنيم ؟ 

دارو اتفاقا خيلي كمك كننده ست 

همين حرفا باعث شده طرف نره دكتر بعد بمونه مزمن بشه خودكشي كنه

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706