2733
2734
عنوان

شوهره سیگاری

698 بازدید | 60 پست

بچه ها من سال 89عروسی کردم و و سالم نامزد بودم،من همون دوران هم به شوهرم گفته بودم که خیلی از سیگار و مشروب و قلیون بدم میاد،و حتی بهش گفتم خیلی از خانواده اش خوشم اومده،چون مرداشون حتی اهل سیگارم نیستن چه برسه به چیز دیگه ی...عید رفته بودیم خونه ی دوست همسرم،بعد شام ،با هم رفتن یه دوری بزنن،اومدنی شدیدا بوی سیگار احساس کردم و خیلی بدم اومد،رفتم کت شوهرمم بو کردم،دیگه مطمئن شدم که خودشم سیگار کشیده،تو راه برگشت به خونمون که دخترم خوابید،باهاش سربحث رو باز کردم و گفتم فهمیدم اون شب سیگار کشیدی و میدونی من چقدر بدم میاد،برگشت گفت که دست خودم نیست و تو این چند سال همیشه می کشیدم ولی اصلا نمیزاشتم بفهمی،البته شاید هفته ی یک دونه....خلاصه واقعا میگم تا دو ماه که شدیدا افسرده شدم و تنهایی هام گریه میکردم،چند بار باهاش حرف زدم و گفتم این کار برای من خییییییلی بده و من نمی تونم تحمل کنم،باید ترک کنی،میگه اصلا نمی تونم....حالا چون دیگه میدونه می دونم ،روزی حتما چند تا میکشه،البته بیرون از خونه و به دور از چشم من،از اون جا میدونم ،که دیگه سعی برای مخفی کردن بوش نداره

کلا همسرم گرمه ،تو این مدت که میدونم سیگاری هست،خیلی سرد شدم خیلی....براشم ناز نمی کنم و اصلا دست خودم نیست  هر چقدر باهاش حرف میزنم تغییری نکرده...حتی با دوست صمیمیش هم حرفیدم و اونم باهاش حرف زده ولی دریغ از تغییر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

والا ضررش که به تو نمیرسه بدن خودش رو نابود میکنه

من واسه دوست پسرم حساسیت نشون دادم دیدم فک کرده خبریه و تا یه بحثی میشد میخواست نشون بده که سیگار میکشه

منم زدم به بیخیالی و حالا خودش میگه تصمیم گرفته سیگار نکشم

به چیزی حساسیت نشون بدی و بخاطرش جروبحث کنی فقط اثرمعکوس داره!!

بای بای نی نی سایتی ها
خب بکشه اینکه اینقدر ناراحتی نداره... شما توصیه تو کردی بهش خودشم که مضراتش رو میدونه دیگه هر چیه پا ...

تو رو خدا نگین،مگه میشه...اگه پدرشوهرم بفهمه اصلا دیگه خونش راهش نمیده...

کسی که سیگاری باشه نمیتونه ترک کنه معمولا

تو اوقات خودتو تلخ نکن

نامزد منم وقتی باباش فهمید سیگاریه سکته کرد

ولی نامزدم هر کاری کرد نتونست حتی به خاطر باباش ترک کنه.

بیخیال بابا 

من مثل شاطر نونوا دارم تند تند تایپ میکنم شما اصله کاریو ول کردی داری امضامو میخونی?  
2706