2737
2734
عنوان

پریودم خیلی شدیده چیکار کنم😢😢

26542 بازدید | 72 پست

طبق معمول پریودم نا منظم و سنگین😖😖

الان روز دوازدهممه و از بس سنگینه حتی خوابم نمیبره😓

چیکار کنم کم بشه

دوباره باید برم بعدش بهم خون وصل کنن اینجوری😭😭😭😭

حتی نمیدونم الان که استراحت برام خوبه که فردا کامل دراز بکشم یا بده و باعث میشه بدتربشه😭😭

🍓🐣🍒

منم یکساعت پیش با درد وحشتناک پریود از خواب بیدارشدم😠

ینی دوازده روزه پریودی؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیز دلم حتما به یه متخصص زنان مراجعه کن و احتمال زیاد براتون درخواست سونو میده تا ضخامت اندومتر رحم رو چک کنن و ... با مصرف دارو قابل کنترله،بهر حال خونریزی زیاد باعث کم خونی میشه و  سیکل معيوبي رو تو بدن بوجود مياره پس حتما پیگیری کن،

منم یکساعت پیش با درد وحشتناک پریود از خواب بیدارشدم😠 ینی دوازده روزه پریودی؟

آره 12روزه پریودم

قبلا دم عروسیم حتی بوده یکماه و خورده ای طول بکشه که نزدیک بود عروسیم کنسل شه

🍓🐣🍒
در چنین مواقعی چیکار میکنی دردش کم بشه؟

دوتاژلوفن خوردم الان و کیسه اب گرم بعضی وقتاکه میبینم فایده نداره کاسه صبرم لبریز میشه میرم سرم میزنم.لعنتی الان دوماه داره یاصبح زود میاد یا نصف شب که خوابم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738
آره 12روزه پریودم قبلا دم عروسیم حتی بوده یکماه و خورده ای طول بکشه که نزدیک بود عروسیم کنسل شه

عزیزم چرا به دکتر مراجعه نمیکنید خیلی خطرناک 

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
آره 12روزه پریودم قبلا دم عروسیم حتی بوده یکماه و خورده ای طول بکشه که نزدیک بود عروسیم کنسل شه

وای پ چرا تا حالا کاری برای خودت نکردی؟احتمال زیاد پولیپ رحمی داری باید عکس رنگی بدی

عزیز دلم حتما به یه متخصص زنان مراجعه کن و احتمال زیاد براتون درخواست سونو میده تا ضخامت اندومتر رحم ...

همیشه پیگیرم

سالی چچندبار سونو میرم ولی همه چی نرماله مگر این که اکثرا از همون 13سالگی یه دونه کیستو دارم تو تخمدان

همیشه ام دارو مصرف میکنم یا یاسمین یا حالا بیشتر دوفاستون

ولی همین که قطع کنم به هم میریزه

الان بعد دوماه شدم

5روزش کم و نرمال بود الان دوباره لخته اندازه ی مشت دست میاد😨😨😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

🍓🐣🍒
همیشه این جوریه😢😢 ولی دیگه بدنم نمیکشه دارم کچل میشم از بس بدنم ضعیف شده و اذیت میشم

خطرناکه پریود طولانی پلاکت خونت میاد پایین یا کم خونی میگیری حتما برو دکتر

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
وای پ چرا تا حالا کاری برای خودت نکردی؟احتمال زیاد پولیپ رحمی داری باید عکس رنگی بدی

سونو زیاد میرم

داخلی ام چیزی نداشتم که رفتم الا یه کیست تخمدان حاوی اینترنال اکو

ولی چندتا دکتر گفتن چیر خاصی نیس

🍓🐣🍒
عزیزم چرا به دکتر مراجعه نمیکنید خیلی خطرناک 

دکترا دلشون برا کسی نمیسوزه

نهایتش یه بسته ال دی میدن میگن بخور تا خوب شی

ولی اگه فایده داشت که به یاسمین و دوفاستون جواب میداد و بعد چند سال نرمال میشد

🍓🐣🍒
2706