2703
2553
عنوان

خواهرشوهرم خونمون نمیاد

877 بازدید | 12 پست

سلام بچه هاپارسال ازدواج کردم تاحالاخواهرشوهرم خونمون نیومده اصلاکاری به کارهم نداریم واقعانمیدونم چکارکنم دوست دارم بیادروی سرم خواهرشوهربازی دربیاره خخخختامنم سزاش بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیا 

ایندفه خواهرشوهره بی ازاره میگن چرا

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

خوش به حالته خب البته منم از خواهرشوهر شانس اوردم  یواش یواش سعی کن باهاش صمیمی لشی یه باز رنگ بزن یه وقت میری خونه مادر همسرت براش یه کادو دخترونه بگیر تا روابط تون صمیمی بشه

2714

خواهرشوهر منم خیلی خوبه صبح تاشب بهم پیام میده قربون صدقه ام میره توبهترینی توعزیزترینی حالا نمیدونم چون بهش گفتم میخوام داداشت رو ترک کنم اگر به حرفم نباشه 😂😂😂متاهل بچه هم داره نمیدونم چشه همش میگه خیلی نازی خوشگلی گونه هات قشنگن که لاغر وزشت شدم چشمم زد😡😡😡

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
الهی میخواد محبتت رو جلب کنه تو بگی خوبه..

خوشم میاد هرهفته مسافرت هر هفته هم واسم سوغاتی میگیره میده دست مادرشوهرم که بهم برسونه ولی سلیقه اش خوب نیست هدیه هاشو میبخشم به دیگران از این کارمم عذاب وجدان میگیرم اخه هر وقت واسم چیزی میفرسته منم واسش کیف ولباس میفرستم اخه از سلیقه من خوشش میاد شاید واسه همین بهم هدیه میده که منم واسش بخرم اخه همش میره پیش خانواده شوهرش کلاس میذاره که زن داداشم اینو اونو واسم خرید منم از خرید خسته شدم 😂😂😂

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
خوشم میاد هرهفته مسافرت هر هفته هم واسم سوغاتی میگیره میده دست مادرشوهرم که بهم برسونه ولی سلیقه اش ...

شاید منظوری نداره اتفاقا خوشحال باش..مثل خواهر شوهرای من باشن که از دستشون اب هم نمیچکه ..