2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پاشدم تست زدم يه خط خيليييي كمرنگ افتاد شما بلد نيستين مثبت يا منفي

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2728

ببخشيد استارتر سوال بي ربط كردم استرس دارم

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

ديروز زدم خطي كه مثبت ميشه كم رنگ بود الان دوباره زدم بعد ٣ ديقه يه خط خيليييي كم رنگ افتاده يعني مثبته ؟

الان بعضیامیان میگن معدش بوده چرانوارقلب،،،،،،،،مافک کردیم معدشه رفته مپول سرم زدن گفته دکترخوب نشدم ...

ان شالاه كه چيز خاصي نيست و خيلي زود خوب ميشن

خيلي از مشكلات قلبي به همين علت دير مشخص ميشن. ادم فك ميكنه درد معدس و خيلي جدي نميگيره در صورتي كه درد اصلي براي قلبه. اينو يه متخصص قلب تو بيمارستان همسرم گفته كه اگه درداي اوليه رو جدي بگيرن و احتمال قلب بدن ممكنه جلوي خيلي از حملات خطرناك بعدي رو بشه گرفت

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
چرااسترس؟؟؟بچه داری یانه؟؟

نه ٥ ماه اقدام كردم تازه

ديروز زدم خطي كه مثبت ميشه كم رنگ بود الان دوباره زدم بعد ٣ ديقه يه خط خيليييي كم رنگ افتاده يعني مث ...

فك كنم هاله ميندازه معمولا مثبته

يه ازمايش خون بده دوشنبه 

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2706