2726

کاشکی این بخش تبادل نظر را کشف نکرده بودم😖😖 چرا مثل آدم نمیتونم ازت استفاده کنم؟ هر وقت میام اینجا دیگه رفتنم با خداست. باید کلا فراموشت کنم دلم نمیخواد کلی از وقت مفید و عمر عزیزم را تو نی نی سایت هدر بدم. نه مثل آدم خوابیدم امشب هم که دخترم خوابید . نه کتابی که دو روزه گذاشتم رو میز را خوندم نه حتی لباس دخترم را بافتم تموم شه. فقط چشمم را کور کردم و پوستم را خراب و عمرم را هدر. و صبحم را هم خسته کسالت بار از بی خوابی... اآخه تو بگو نی نی سایت من بی عقل نیستم؟؟؟😝😝😝 کدوم عاقلیه که با زندگیش همچین کاری بکنه آخه😟😞😔😣

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب عزیزم،خودت رو آمدنت مدیریت کن،تایم بزار برای وقت گذروندن تو فضای مجازی،اینطوری دیگه به کارتان هم ...

کلا دیگه دلم نمیخواد وقت بزارم برای فضای مجازی. امروز( در واقع دیروز) تصمیم گرفتم اینستا را حذف کنم. دلم میخواد نینی سایت هم نیام. دلم میخواد از واقعیت لذت ببرم. من معتاد اینترنت نیستم اما از همین وقتی هم که میذارم چیزی به دست نمیارم. کمترین ضرری که برام داشته اینه که دیگه شبا قبل از خواب به جای کتاب خوندن میام دنیای مجازی به فایده.. حد اقل کمی که کتاب بخونی وقتی میبینی دیگه خوابت میاد و نمیفهمی کتابو میبندی میخوابی‌ اما دنیای مجازی خیلی سطح هوشیاری بالایی نمیخواد ساعت ها به گوشی زل میزنی و سطحی گذر میکنی از حجم زیادی از مطالب سطحی

منم خوشحالم که از اینستا اومدم بیرون چه فایده افتادم اینجا به جاش    

از جفتش باید در بیام. اگه نتونم که دیگه به هیچ دردی نمیخورم

از جفتش باید در بیام. اگع نتونن که دیگه به هیچ دردی نمیخورم

هر کاری رو ادم اراده کنه میشه من فکرشم نمیکردم بتونم از تل گرام و اینستا یه مدت طولانی خارج شم اما این اتفاق افتاد 

چه ظریفانه است خلقت قلب آدمی