2737
2734
من😫 دو روز دیگه زایمان دارم  از بس خواب زایشگاه دیدم از خواب پریدم و الانم دلشوره دارم برام ...

دختر برو بخواب که دیگه با خواب باید خدافظی کنی

مثل الان من

پسرم چهار ماهشه ولی هنوز شبا تا صبح بیدارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم  بیدارم...پدر شوهرم فوت کرده امشب 😔😔😔

بر اثر چی؟خدا بیامرزتش

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
2728

کپه مرگمو گذاشته بودم نیم ساعت پیش با دل دردوحشتناک پریود بیدارشدم بلند شدم 2تا ژلوفن خوردم الانم دارم از درد عر میزنم😠

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
دوستان واسم دعا کنید میخوام آرزوی یک نفر رو برآورده کنم 

😐😐

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.
دختر برو بخواب که دیگه با خواب باید خدافظی کنی مثل الان من پسرم چهار ماهشه ولی هنوز شبا تا صبح بید ...

آخی عزیزم

خودم یه دختر دارم به خاطر اون به بیخابی عادت کردم 

الان تا بخابم دوباره  باید پاشم بفرستمش مهد

یه مامان ۲۷ساله...مامان ۳تا وروجک
2738
پدرم فوت شده میخوام آرزوشو برآورده کنم😔

ببخشید مگه آرزشون چی بوده؟؟؟؟خدا بیامرزتشون..  

البته اگه دوست ندارین جواب ندید گلم..

همیشه بیش از حد به کسی خوبی نکن و از گوشت خودت نکن بده به طرف بخوره...چون یه روزی اون گرگ میشه و تو بره..  
ببخشید مگه آرزشون چی بوده؟؟؟؟خدا بیامرزتشون..     البته اگه دوست ندارین جواب ندید گلم..

پدرم شرکت نفتی بود ازتمام بچه ها خیلی دوست داشت که من به جایی برسم فقط هم داخل رشته شیمی نفت واینکه استخدام بشم سالی که فوت کرد من ضربه روحیه خیلی شدیدی خوردم زیر نظر روانشناس بودم تا آروم شدم سال بعدش رفتم همون رشته ای که دوست داشت مدرک مهندسی شیمی پالایش نفت رو گرفتم پارسال درسم تمام امسال استخدامی زده میخوام آزمون شرکت کنم ولی باید جز نفرات برتر فارغ التحصیل باشم رقیب هام همه زیادن معدلم ۱۹نیم ولی اگر کسی یک صدم هم بیشتر باشه نمیتونم شرکت کنم باید جز ۳نفر برتر باشم 😔😔😔😔

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
پدرم شرکت نفتی بود ازتمام بچه ها خیلی دوست داشت که من به جایی برسم فقط هم داخل رشته شیمی نفت واینکه ...

عزیزم...بخدا اشک تو چشمام جمع شد..امیدوارم از فاطمه ی زهرا که به تمامی آرزوهات برسی..انشاالله...

عزیزم...بخدا اشک تو چشمام جمع شد..امیدوارم از فاطمه ی زهرا که به تمامی آرزوهات برسی..انشاالله...

ممنون عزیزم واسم دعا کن امروز رفتم دانشگاه گفت ۲نفر اول تایید شدن ولی نفرسوم فعلا معلوم نیست تا بعد تعطیلات فعلا معدل من از بقیه بالاتر بود دعا کن حداقل نفرسوم باشم هر ترم نفر اول بودم نمیدونم چطور حالا معدل کل میگن دونفر از من بیشتر بوده البته پارتی بازی هم میکنن چون هم کلاس دختر نداشتم همه پسر بودن وتنبل فقط چند نفر زرنگ بودن که اونا از من همیشه پایین تر بودن 

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃
ممنون عزیزم واسم دعا کن امروز رفتم دانشگاه گفت ۲نفر اول تایید شدن ولی نفرسوم فعلا معلوم نیست تا بعد ...

خدا بزرگه گلم...انشاالله هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد..  

2706