2733
2734
عنوان

کی بیداره استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 22 پست

عزیزم تلاش کن و بخدا امید داشته باش خدا با دلهاييه که بهش توکل میکنن، انشالله قبول ميشي یه سری کتابهای تست هست با عنوان نمونه سوالات آزمونهای استخدامی بانک ها، معمولا سوالات خیلی خوبی هستن و بیشتر همینا تکرار ميشن

عزیزم تلاش کن و بخدا امید داشته باش خدا با دلهاييه که بهش توکل میکنن، انشالله قبول ميشي یه سری کتابه ...

ممنون عزیزم این کتاب رو میگیرم ولی مهندسی شیمی خیلی سنگین باید کل مباحث رو بلد باشی تا بتونی تست هارو خوب بزنی چون اگر همون سوال رو کمی تغییر بدن چی؟ من کتاب های آموزشی وخلاصه درس های تخصصی شمی رو میخوام

تاآخر آذرماه به وزن ۵۴ کیلو میرسم قول شرف 💃💃💃💃💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط رتبه و معدل رو داری؟

معدلم ۱۹نیم پدرمم کارمند رسمی شرکت نفت وبازنشسته وفوت شده خوزستان هم هستم دراولویت اول هستم فقط باید صبح برم دانشگاه ببینم جز ۳نفر برتر هستم یا نه تنها مشکلم همینه 

2728

درسای تخصصی برای همه رشته ها معمولاي سوالاي سختی مطرح میشه و همه به نسبتی میتونن جواب بدن ولی اکثر شرکت کننده ها معمولاي سوالاي عمومی رو دست کم و بی اهمیت ميدونن و اینجا تفاوتها زیاد خودشونن نشون میدن و فاصله می افته بین نمرات

درسای تخصصی برای همه رشته ها معمولاي سوالاي سختی مطرح میشه و همه به نسبتی میتونن جواب بدن ولی اکثر ش ...

من سعی دارم هم عمومی هم تخصصی بزنم دوستان واسم دعا کنید لطف چون میخوام آرزوی پدرم که رحمت خدارفته رو برآورده کنم خیلی دوست داشت مهندس شیمی نفت بشم فقط به خاطر پدرم خوندم الان هم دوست دارم استخدام شرکت نفت بشم خواهشا دعا کن بتونم 

2738